FavorietenInloggen
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
terug
verder
  • 23 Weergaven in de afgelopen 7 dagen
  • In de favorieten van 13 personen13

Tweedehands boot, Woonboot

Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous

Als favoriet toevoegen

EUR 81.000,-


  • Lengte x Breedte8,00 m x 3,00 m
  • Motorvermogen15 pk
  • Bouwjaar2019
  • AanbiedingstypeTweedehands boot

  • BootnaamBoat Haus Mediterranean 8x3 Clas
  • ModelBoat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous
  • Diepgang0,50 m
  • MateriaalHout
  • Motorvermogen1 x 15 pk / 11 kW

Locatie

Nederland » Spanje


Opmerkingen

2019 Boat Haus Mediterranean 8x3 Classic Hous, EUR 81.000,-

Dit is de tekst in de originele taal.
Helaas is er geen automatische vertaling beschikbaar voor deze tekst.
(max. 2000 tekens)

Een ogenblikje alstublieft, we vertalen de tekst voor u.

Helaas kon de tekst niet automatisch worden vertaald.

Moderne houseboat beschikbaar in Spanje met investeringsmogelijkheid en vast rendement.

Boat Haus Mediterranean houseboats zijn een paar jaar verhuurd geweest en liggen nu in Alcaidesa Marina, located in front of Gibraltar, in het zuiden van Spanje. Maar de ligplaatsen zullen voor een ander doeleinde gebruikt gaan worden en daarom worden ze nu tegen een verlaagde prijs aangeboden.
De boten kunnen ook blijven liggen en in de verhuur voortgezet worden op verschillende manieren. Hotelconcept of leaseback concept. Eigen gebruik is dan mogelijk gedurende een week of drie.


De oprichters van Boat Haus Mediterranean hebben jarenlange ervaring in het leven en managen van een drijvend hotel en daarom is Boat Haus Mediterranean het resultaat van hun zoektocht naar een nieuwe manier van leven en welzijn. Een mooie mogelijkheid waar de luxe van een boot wordt gecombineerd met het comfort van een huis om u een unieke ervaring van leven op het water te bieden. 


Boat Haus Mediterranean maakt gebruik van eersteklas duurzame materialen en biedt de hoogste kwaliteit in het brede scala van modellen die ze aanbieden aan de klant. 

De Modern en de Grand Royal zijn geheel gemaakt van COMPOSIET en de genoemde prijs is voor een compleet ingerichte hausboot met alle genoemde specificaties. 


De Classic (8 x 3 ) en de Mini Classic (6 x 3) zijn uitstekend geschikt als hotelkamers op het water. Gebouwd op Polytheen floats op stalen frame en houten skeletbouw. En de genoemde prijs is voor een compleet ingerichte hausboot met alle genoemde specificaties. 

Vraag aanvullende informatie aan over de verschillende keuzes en modellen en verhuurmogelijkheden via #####@scheepsmakelaardijgoliath.nl


 




Algemeen
Overig: De boten zijn compleet en ingericht gelijk klaar voor gebruik:
Vraag de brochure aan voor uitgebreide details van onderstaande inrichting en bouw van de houseboats.


Bouw:

De kajuitvloer is gemaakt van watervast multiplex, bekleed met PVC plaat in teakhout structuur of optioneel met andere materialen (Permateek, Amtico Marine, Lonseal marine vloeren)

Het bovendek van de kajuit, aangepast voor gebruik door de bemanning, is bekleed met laminaat (GVK), optioneel beveiligd met een reling van roestvrij staal: palen en touwen of palen met rvs leuning en touwen

De ramen en buitendeuren zijn standaard gemaakt van aluminium profielen en veiligheidsglas type 33.1

Het meubilair is gemaakt van watervast multiplex, optioneel afgewerkt met laminaten in Krono structuren

De voor- en achterterrassen zijn beveiligd met een reling van houten palen en touwen en met roestvrijstalen palen en touwen of palen met een roestvrijstalen leuning geïnstalleerd.


Specificaties:

Verswatertank van 250 liter en zwart watertank van 250 liter.

Aan de buitenkant is een houten of roestvrij stalen ladder bevestigd naar het dakterras

De terrassen worden overdekt en afgesloten met gerolde materialen met PVC beglazing

Gesloten deuren op het voor- en achterdek zorgen voor veel licht in de boot

Openslaande ramen in de woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer zorgen voor veiligheid en goede verlichting van de ruimtes

De badkamer is uitgerust met een wastafel met spiegel + toilet + douche


Op het achterterras bevind zich ook de technische bescherming van de boot met boxen voor brandstof, gasfles, ankers, buitenboordmotor

De boot is uitgerust met 1 trekhaak aan de boeg van de boot en 4 klampen: aan de boeg en de achtersteven

De boot is standaard uitgerust met navigatieverlichting, bootaandrijving: 15 pk motor + elektronische ontsteking + stuurinrichting + brandstoftank, bedieningsconsole met een stoel, bedieningspaneel met een display van het niveau van zoet water, afvalwater, brandstoftanks, acculaadniveau, hotel + startaccu , twee elektrische systemen 12V en 230V.

Aanwezig is verder radio, dieptemeter, achteruitrijcamera met monitor, acculader, geluidssignaal, apparaten voor waterverwarming en verwarming of airconditioning van de boot, LED-verlichting onder het dak en boven de waterlijn.


 

Deze tekst is automatisch vertaald.


Services


Meer zoekertjes van Scheepsmakelaardij Goliath B.V.

  • Alle zoekertjes van Scheepsmakelaardij Goliath B.V.

Verkoop succesvol met Boat24

Motorboot verkopen