- 70
- 7
- Partilhar
Island Trader 40
- Comprimento x Largura12,20 m x 4,10 m
- Calado1,40 m
- Ano de fabrico1985
- MaterialPlástico (PRFV)
- Tipo de ofertaBarco usado
- Nome do barcoIsland Trader 40
- ModeloIsland Trader 40
- DireçãoDireção com duas rodas
- Nº de camarotes1 cabine
- casas de banho1 wc
- chuveiros1 chuveiro
- Tanque de água doce1.136 l água
- MotorJohn Deere
- Potência do motor1 x 201 CV / 148 kW
- CombustívelDiesel
- Horas de motor665 h
Precisa de mais pormenores?
Localização
Holanda » Strijensas
Observações
1985 Island Trader 40, 129.000 EUR
Este é o texto na língua original.
Infelizmente, não está disponível uma tradução automática para este texto.
(máx. 2100 caracteres)
Um momento, por favor, estamos a traduzir o texto para si.
Infelizmente, não foi possível traduzir automaticamente o texto.
Het ontwerp van de Island Trader 40 kenmerkt zich door een zware, sterke romp en een stabiel onderwaterschip. Deze eigenschappen zorgen voor een rustige en koersvaste vaart, ook bij minder gunstige weersomstandigheden. Als echte motorsailer combineert dit schip goede zeileigenschappen met efficiënt motorvaren, wat haar bijzonder geschikt maakt voor lange trajecten en wisselende omstandigheden. Manoeuvreren is gemakkelijk dankzij de aanwezige boeg-, en hekschroef.
Aan dek biedt de Island Trader 40 een veilige en overzichtelijke indeling. De beschutte kuip en de solide opbouw dragen bij aan een gevoel van veiligheid en controle, zowel tijdens het varen als in de haven. Alles aan dit schip ademt degelijkheid en functionaliteit, zonder in te leveren op comfort.
Het interieur is warm en klassiek uitgevoerd, met veel hout en een praktische indeling die is afgestemd op langdurig verblijf aan boord. De salon is ruim en uitnodigend, met voldoende zitplaatsen en een prettige lichtinval. De kombuis is geschikt voor dagelijks gebruik en langere reizen, terwijl de hut een comfortabel Frans bed en voldoende bergruimte biedt. De natte cel is praktisch ingericht met een separate douchegelegenheid en maakt het schip compleet voor een langdurig verblijf aan boord.
De Island Trader 40 is bij uitstek geschikt voor zeilers die veiligheid, betrouwbaarheid en comfort belangrijker vinden dan pure snelheid. Of het nu gaat om lange zeereizen, overwinteren aan boord of ontspannen tochten in alle seizoenen, dit schip biedt de zekerheid en rust die ervaren watersporters waarderen. Bovendien heeft de huidige eigenaar het nodige in geïnvesteerd in de afgelopen jaren zoals een nieuwe motor, compleet nieuw RVS (!) tuig, hekschroef, centrale verwarming en airco units, complete elektrische systeem in vervangen, navigatie apparatuur, epoxy behandeling onderwaterschip en er zijn zelfs hydraulische stabilizers! En de lijst gaat nog wel even door.
Kortom, de Island Trader 40 is een bewezen ontwerp met karakter. Zeewaardig, bijzonder charmant, erg comfortabel en deze in het bijzonder is daarbij ook nog eens super compleet uitgerust. Kortom; vaarklaar voor een nieuwe eigenaar!
Interesse in dit bijzondere schip? neem dan zeker contact met ons op via tel.: +31 168 820 208 of ####@wwy.nl om een afspraak te maken voor een bezichtiging.
Este texto foi traduzido automaticamente.
Equipamento
- Ar condicionado
- AIS
- Âncora
- Piloto automático
- Bateria
- Carregador de bateria
- Sistema de água quente
- Propulsor de proa
- Capa de cockpit
- Mesa de cockpit
- Bússola
- Turcos
- Profundímetro
- Exaustor
- Congelador
- Frigorífico
- Gerador
- Aquecimento
- Inversor
- Luzes de navegação
- Plotter
- Radar
- Tomada de cais
- Velocímetro
- Escada de banho
- Sistema de água quente
- Sistema de água sob pressão
vídeo
Serviços
Seguro de iate de Pantaenius
Obtenha aqui um orçamento gratuitoYachtexpertise
Yacht and Boat surveysIVA da UE e estatuto de mercadorias da União
Faça agora uma avaliação gratuita da sua situação fiscal em matéria de IVATransporte e transferência de iates
Orçamento gratuito para o percurso que deseja – ainda hojePedir um orçamento de transporte de barco
Receba orçamentos convenientes para o transporte do seu barco
Mais anúncios de White Whale Willemstad

Motoveleiro
Smelne Veenje Kotter 980
- Todos os anúncios de White Whale Yachtbrokers













































































