- 501
- 17
- Partilhar
Dufour 34 Performance
- Comprimento x Largura10,30 m x 3,48 m
- Calado1,92 m
- Ano de fabrico2007
- MaterialPlástico (PRFV)
- Tipo de ofertaBarco usado
- Nome do barcoScapa Flow
- FabricanteDufour Yachts
- Modelo34 Performance
- Altura de passagem sob pontes15,50 m
- Deslocamento5.700 kg
- Lastro1.670 kg
- DireçãoDireção por volante
- Nº de camarotes2 cabines
- Número de camas6 beliches
- Tanque de água doce260 l água
- Depósito de águas negras30 l Águas residuais
- PropulsãoVela unidade
- MotorVolvo Penta
- Potência do motor1 x 29 CV / 21 kW
- Combustível90 l Diesel
- Ano do motor2007
- Horas de motor2.050 h
- Altura do mastro15,50 m
- Vela grande1 m² (Vela grande com réguas passantes)
- Genoa1 m²
Precisa de mais pormenores?
Localização
Países Baixos » IJsselmeer » Yachtingcompany
Observações
2007 Dufour 34 Performance, 69.500 EUR
Este é o texto na língua original.
Infelizmente, não está disponível uma tradução automática para este texto.
(máx. 2100 caracteres)
Um momento, por favor, estamos a traduzir o texto para si.
Infelizmente, não foi possível traduzir automaticamente o texto.
Met 2 hutten en 6 kooien biedt zij ruimte aan een gezelschap. De stahoogte bedraagt circa 1.85m in het vooronder, 1.90m in de salon en 1.80m in de achterkajuit. De doorvaarthoogte bedraagt circa 15.5 meter. De besturing vindt plaats via een stuurwiel.
De motorisering bestaat uit een Volvo Penta D1-30 dieselmotor uit 2007 met 29 pk, saildrive en indirecte koeling. De motor heeft circa 2.050 draaiuren en een opgegeven verbruik van ongeveer 2 liter per uur. De saildrive-manchet is vernieuwd rond 2017 en het schip beschikt over een klapschroef en een kunststof brandstoftank van circa 90 liter.
Het zeilplan bestaat uit een doorgelat grootzeil van Hyde Sails Tri-Radiaal uit 2022 en een eveneens Tri-Radiale genua uit 2026. Daarnaast zijn er een High Aspect (2007), stormfok (2007), lichtweerzeilen, een spinnaker en een Code 0 uit 2007. Er zijn twee spinnakers aanwezig, voor licht en zwaar weer. De tuigage is van het 9/10-type met aluminium rondhouten, rvs beslag en verstaging. Verder beschikt het schip over bindrif, een spinnakerboom, sprayhood, zeilhuik en vier selftailing Harken-lieren.
Het elektrische systeem bestaat uit twee AGM-serviceaccu's en één startaccu, een 12V-boordnet, walstroom, acculader, voltmeter en ampèremeter. De navigatieapparatuur omvat een Raymarine ST60+ echolood, log en windset, een Raymarine A65 GPS en kaartplotter, een Raymarine 6002 autopiloot met afstandsbediening, een Standard Horizon GX1850GPS marifoon en een Em-trak B100 AIS. Via een Shipmodul-multiplexer kan verbinding worden gemaakt met het boordnetwerk, zodat navigatiegegevens en AIS-targets op een tablet of mobiele telefoon kunnen worden weergegeven.
Aan boord is het comfort goed verzorgd met circa 260 liter watertanks, een elektrisch watersysteem, warmwaterboiler, binnen- en buitendouche, toilet met 30 liter vuilwatertank, koelkast, oven, tweepits gasfornuis en Planar 44D dieselverwarming.
Buiten beschikt de boot over een elektrische ankerlier, twee ankers met ketting, een geïntegreerd zwemplateau, zwemtrap, bijboot en reddingsvlot. De btw is aantoonbaar betaald. Een sportief en compleet uitgerust zeiljacht met recente investeringen in het grootzeil en de genua, uitgebreide navigatieapparatuur en een comfortabele uitrusting voor langere zeiltochten.
Alle informatie over het schip kunt u vinden op onze eigen internetsite yachtingcompany.nl inclusief een inventarislijst met foto’s/slideshow.
Daarnaast zijn de meeste schepen vooraf gekeurd, dit basis inspectie rapport is eveneens te downloaden op onze internetsite wat u inzicht geeft in de technische staat van het schip.
Kijkt u ook eens bij interview verkoper, voor een persoonlijke noot van de eigenaar.
Mocht u verder nog vragen hebben of een bezichtigingsafspraak willen maken dan vernemen wij het graag.
Met vriendelijke groet,
Team Yachtingcompany
Openingstijden verkooplocatie
Maandag: op afspraak
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 – 16.00
Zaterdag: 11.00 – 16.00
Zondag: gesloten
Este texto foi traduzido automaticamente.
Equipamento
- Bússola: Plastimo
- Velocímetro: Raymarine ST60+
- Anemómetro: Raymarine ST60+
- Profundímetro: Raymarine ST60+
- Piloto automático: Raymarine 6002, incl. remote
- GPS: Via Raymarine A65
- Plotter: Raymarine A65
- AIS: Em-trak B100
vídeo
Serviços
Seguro de iate de Pantaenius
Obtenha aqui um orçamento gratuitoYachtexpertise
Yacht and Boat surveysIVA da UE e estatuto de mercadorias da União
Faça agora uma avaliação gratuita da sua situação fiscal em matéria de IVATransporte e transferência de iates
Orçamento gratuito para o percurso que deseja – ainda hojePedir um orçamento de transporte de barco
Receba orçamentos convenientes para o transporte do seu barco
Mais anúncios de Yachting Company

Iate de alto mar, Iate à vela
Dufour 36 classic

Iate de alto mar, Iate à vela
Catalina 34

Iate de alto mar, Iate à vela
Corby 38

Iate de alto mar, Iate à vela
Winner 11.20
- Dufour 34 Performance
- Todos os anúncios de Yachting Company
- Dufour veleiros



















































































































