A Finnish masterpiece that respects Finnish craftsmanship
**Voorraad model nu extra gunstige prijs! Deze zomer nog varen? Wees er snel bij""
De Marino Mustang is meer dan 50 jaar geleden ontworpen, en omdat deze nog steeds zo goed is, waarom zou je hem dan veranderen? Om ervoor te zorgen dat we trouw blijven aan het origineel, lamineren we nog steeds elke Mustang met de hand.
Marino Mustang is een van de oudste Finse bootmodellen die nog steeds door hetzelfde bedrijf worden vervaardigd.
Dankzij de scherpe boeg en de 22° diepe v-bodem snijdt hij door de golven waardoor je vaartocht soepel en droog verloopt.
De boot weegt circa 230 kg en is daardoor zuinig, eenvoudig in gebruik en soepel te besturen. De Mustang kan voorzien worden van een Tohatsu motor van 15 – 50 pk.
Marino Mustang is zeer veelzijdig en veilig. Hij is zelfs geschikt voor korte kampeertrips, omdat er twee personen in kunnen slapen. De Mustang is een prachtige klassieker die het Finse vakmanschap eert, hij doorstaat de tand des tijds met opvallende stijl en design. Met keuze uit ruim 200 (RAL) kleuren, kunt u uw favoriete kleur uitkiezen.
De Marino Mustang wordt volledig op bestelling met de hand gemaakt. Hiermee heeft u een unieke boot en is zelfs met een elektrische auto te trekken.
Via https://marino.fi/en/mustang/ kunt u zelf de boot samenstellen. Voor vragen of meer informatie helpen wij u graag.
####@zwfyachts.nl of 0515-727009
Kom proefvaren met de Marino Mustang. Zodra het weer het toelaat, starten wij weer met proefvaren @ home. Bent u geïnteresseerd? Dan komen wij graag in uw omgeving proefvaren. (op afspraak en in Nederland)
"Marino Mustang day cruiser is an excellent example of quality and safety. With outstanding features like drivability, it is one of the best 4.5 meter boats you can buy. It’s hard to find a boat with a more pure and consistent style"
Algemeen
Waterverplaatsing: 551 kg inclusief motor
CE: CE approval, module B, Det Norske Veritas, category “C”
Motor, electra, water
Vermogen: 20pk = 22 knopen / 30pk = 28 knopen / 50pk = 35 knopen
Brandstoftank aantal: 12-25 liter
- 94
- 15
- Partilhar
Barco novo em stock, Lancha
Marino Mustang
Voorraad modellen nu extra gunstige prijs
- Comprimento x Largura4,30 m x 1,50 m
- Potência do motor50 CV
- CombustívelGasolina
- Ano de fabrico2025
- N.º de pessoas autorizadas4 pessoas
- Tipo de ofertaBarco novo em stock
- FabricanteMarino Oy
- ModeloMustang
- Identificação CEC - Águas costeiras
- Calado0,40 m
- MaterialPlástico com reforço de fibra de vidro PRFV
- Tipo de cascoplanador
- Deslocamento230 kg
- Cor do cascobranco alle kleuren zijn mogelijk
- Propulsãomotor fora de bordo a 4 tempos
- MotorTohatsu
- Potência do motor1 x 50 CV / 37 kW
- CombustívelGasolina
- Ano do motor2025
- Velocidade máxima35 nós
Precisa de mais pormenores?
Localização
Holanda » Bolsward
Observações
2025 Marino Mustang, 14.995 EUR
Este é o texto na língua original.
Infelizmente, não está disponível uma tradução automática para este texto.
(máx. 2000 caracteres)
Um momento, por favor, estamos a traduzir o texto para si.
Infelizmente, não foi possível traduzir automaticamente o texto.
Este texto foi traduzido automaticamente.
vídeo
Serviços
Seguro de iate de Pantaenius
Obtenha aqui um orçamento gratuitoYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPedir um orçamento de transporte de barco
Receba orçamentos convenientes para o transporte do seu barco
Mais anúncios de ZWF Yachts BV

Lancha
Bayliner 2355

Lancha
Flipper 600ST

Bowrider, Lancha
Finnmaster R5 Bowrider
- Todos os anúncios de ZWF Yachts BV
- Marino barcos a motor
































