De Elling E3 Bossa Nova is een oceaanwaardig CE‑A motorjacht, degelijk en fraai afgewerkt tot in de kleinste details. Het ontwerp combineert veiligheid en comfort met doordachte, gebruiksvriendelijke oplossingen geschikt voor zowel binnenwateren als open zee.
Aan dek vallen de geïntegreerde zitbank en het verzonken zonnebed in het voordek direct op. Het ruime achterdek biedt volop zitplaatsen, brede gangboorden en een veilige RVS‑rail rondom. Via de geïntegreerde spiegeltrap bereikt u moeiteloos het royale zwemplateau.
Het interieur is modern met een duidelijk scheepskarakter. De stuurhut is praktisch ingedeeld; de overzichtelijke stuurstand is voorzien van uitgebreide navigatieapparatuur en een comfortabele L‑vormige zitbank. Grote raampartijen zorgen voor een panoramisch uitzicht en veel daglicht, terwijl het elektrisch te openen schuifdak en het frontraam voor aangename ventilatie zorgen.
Enkele treden lager ligt de salon, waar gezelligheid en comfort samenkomen. De halfronde zitbank nodigt uit tot lange avonden aan tafel, twee tegenover elkaar geplaatste fauteuils vormen een intieme zithoek en een stijlvol meubel verbergt een tv op lift die met één druk op de knop verschijnt.
In het voorschip bevindt zich de gastenhut met V‑bed, geschikt voor logees, een complete badkamer met elektrisch toilet, wastafel en douchecabine. Aan stuurboord, naast de machinekamer, is een derde hut met stapelbed die ook uitstekend als extra bergruimte kan dienen. Aan bakboord ligt de volledig uitgeruste kombuis met o.a. koelkast, vriezer, combi‑magnetron, 4‑zone inductiekookplaat, ruim werkblad, veel kastruimte en een wijnkelder!
De eigenaarshut beslaat de volle breedte van het schip en biedt een vrijstaand bed, kast/bergruimte en een eigen badkamer met elektrisch toilet en wastafelmeubel. Motor en techniek zijn vanaf meerdere punten eenvoudig toegankelijk, wat onderhoud en controle vergemakkelijkt.
Wie in een ontspannen tempo wil genieten van lange tochten en luxe verblijven aan boord, vindt in de Bossa Nova het ideale motorjacht.
Maak een afspraak voor een bezichtiging!
Voor meer informatie en alle foto's bezoek onze website!
- 89
- 18
- Compartir
Barco segunda mano, Yate a motor
Elling E3
- Eslora x Manga13,80 m x 4,25 m
- Potencia del motor180 CV
- CombustibleDiésel
- Año2012
- Tipo de ofertaBarco segunda mano
- FabricanteElling
- ModeloE3
- EstadoMuy buen estado
- Categoría de diseño CEA - Altamar
- Calado1,25 m
- Altura libre del puente3,70 m
- MaterialPlástico GRP
- Tipo de cascoDesplazamiento
- Desplazamiento16.000 kg
- Color del casco[azul]
- Nº de cabinas3 Cabinas
- Nº de literas6 Literas
- Baños2 Baños
- Duchas1 Ducha
- Tanque de agua800 l Agua
- Tanque séptico150 l Aguas residuales
- PropulsiónD-Drive
- Potencia del motor1 x 180 CV / 132 kW
- Combustible1.500 l Diésel
- Horas de motor2.500 h
¿Necesitas más detalles?
Ubicación
Países Bajos » Sneek
Amarre disponible
Comentarios
2012 Elling E3, 345.000 EUR
Este es el texto en el idioma original.
Lamentablemente, este texto no se puede traducir de forma automática.
(máx. 2000 caracteres)
Un momento por favor, te estamos traduciendo el texto.
Lamentablemente el texto no ha podido traducirse automáticamente.
Este texto ha sido traducido automáticamente.
Equipamiento
- Vitrocerámica
- Campana extractora
- Microondas
- Fregadero
- Frigorífico
- GPS
- Piloto automático
- Velocímetro
- AIS
- Profundímetro
- Plóter de cartas
- Radar
- VHF
- Conexión a tierra
- Cargador de batería
- Generador
- Luces de navegación
- Propulsor de popa
- Extintor de incendios
- Batería
- Propulsor de proa
- Molinete de ancla proa
- Sistema contraincendios
- Calefacción
- Sistema de agua a presión
- Inodoro eléctrico
- Televisor
- Radio
- Plataforma de baño integrada
- Ducha exterior
- Escalera de baño
- Bimini-Top
- Antifouling
Video
Servicios
Seguro de yate de Pantaenius
Solicita aquí tu presupuesto gratuitoYachtexpertise
Yacht and Boat surveysSolicitar presupuesto de transporte de barcos
Recibe cómodos presupuestos para el transporte de tu barco
Más anuncios de Jachtmakelaardij 4Beaufort

Yate a motor
Tuna Classico 40

Flybridge, Yate a motor
Aquanaut Monte Cristo 1100

Yate a motor
Aquanaut Privilege 1250 AK

Yate a motor
Brandsma Luna 37
- Elling E3
- Todas las ofertas de Jachtmakelaardij 4Beaufort
- Elling barcos a motor






























































































