# Vedette 8.20 OK Cabrio – Uitzonderlijk nette uitvoering met nog net geen. 1.000 vaaruren
Deze prachtige Vedette 8.20 OK Cabrio uit 2006 verkeert in een staat die zelden wordt aangetroffen. Het schip heeft gedurende circa twintig jaar beschut in een scheepshuis gelegen en is met veel zorg onderhouden. Dit is zichtbaar aan het lakwerk, de afwerking en de algehele presentatie van het schip.
Vedette Jachtbouw staat bekend om haar hoogwaardige Nederlandse kwaliteitsjachten. De combinatie van een degelijk gebouwde stalen romp, tijdloos ontwerp, uitstekende vaareigenschappen en hoogwaardige afwerking heeft ervoor gezorgd dat Vedette een uitstekende reputatie heeft opgebouwd onder watersportliefhebbers.
Met haar lengte van 8,20 meter en breedte van 2,85 meter biedt deze Vedette verrassend veel leefruimte. De open kuip vormt het hart van het schip en is dankzij de complete cabriokap comfortabel te gebruiken tijdens vrijwel het gehele vaarseizoen.
Het interieur ademt kwaliteit en vakmanschap. De fraaie teak vloeren en verzorgde houtafwerking zorgen voor een warme en sfeervolle uitstraling. De praktische indeling biedt slaapgelegenheid voor maximaal vier personen, waardoor het schip uitstekend geschikt is voor vakanties en langere verblijven aan boord.
De kombuis is voorzien van een compressor koelkast, terwijl de aanwezige dieselkachel zorgt voor aangename warmte tijdens frisse voor- en najaarsdagen. Hierdoor is het schip gedurende een groot deel van het jaar comfortabel te gebruiken.
De aandrijving wordt verzorgd door een betrouwbare Yanmar 3YM30 dieselmotor. Deze moderne en zuinige motor staat bekend om zijn rustige loop en lange levensduur. Met nog geen 1.000 draaiuren is de motor nauwelijks ingelopen te noemen. Manoeuvreren in havens en sluizen wordt eenvoudig gemaakt dankzij de aanwezige boegschroef.
Deze Vedette onderscheidt zich niet alleen door haar technische staat, maar vooral door de manier waarop zij door de jaren heen is verzorgd. Het schip straalt kwaliteit uit en biedt direct het vertrouwen dat iedere watersporter zoekt.
Bent u op zoek naar een compact, degelijk gebouwd en uitzonderlijk netjes onderhouden Nederlands kwaliteitsjacht? Dan is deze Vedette 8.20 OK Cabrio absoluut een bezichtiging waard.
Wij nodigen u graag uit om dit fraaie schip zelf te komen bekijken en de kwaliteit van dichtbij te ervaren.
- 129
- 4
- Udostępnij
Jacht używany, Jacht motorowy
Vedette OK 8.20 Cabrio
Als nieuw, altijd in een scheepshuis gelegen, Vaarklaar
- Długość x Szerokość8,20 m x 2,85 m
- Moc silnika33 KM
- PaliwoOlej napędowy
- Rok budowy2006
- Typ ofertyJacht używany
- Nazwa łodziCynthia Maria
- ProducentVedette Jachtbouw
- ModelOK 8.20 Cabrio
- Stanjak nowy
- Oznaczenie CEC - Wody przybrzeżne
- Zanurzenie0,70 m
- Wysokość pod mostem1,60 m
- MateriałStal
- Wyporność4 000 kg
- Liczba kabin1 kabina
- Liczba koi2 koje
- Toalety1 toaleta
- SilnikYanmar
- Moc silnika1 x 33 KM / 24 kW
- PaliwoOlej napędowy
- Rok produkcji silnika2006
- Motogodziny951 h
- Prędkość przelotowa8 km/h
- Maksymalna prędkość11 km/h
Potrzebujesz więcej szczegółów?
Lokalizacja
Holandia » Zuid-Holland » Leidschendam
Uwagi
2006 Vedette OK 8.20 Cabrio, 84 500 EUR
Jest to tekst w języku oryginalnym.
Niestety, automatyczne tłumaczenie tego tekstu nie jest dostępne.
(maks. 2000 znaków)
Przez chwilę tekst jest tłumaczony.
Niestety, tekst nie mógł zostać przetłumaczony automatycznie.
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Usługi
Ubezpieczenie jachtu od Pantaenius
Uzyskaj bezpłatną wycenę tutajYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPoproś o wycenę transportu łodzi
Otrzymuj dogodne wyceny transportu łodzi
Więcej ofert od Algera Maritiem

Jacht motorowy
Euroship Euro Kotter 950

Jacht motorowy
Altena Family 126 Cabrio

Jacht motorowy
Emmaly Custom Build Emmaly Spiegelkotter 49 Cab

Jacht motorowy
Wim van der Valk Valkkruiser Super Falcon 45 Valkkruiser
- Wszystkie oferty od Algera Maritiem
- Vedette łodzie motorowe




























































































