UlubioneZaloguj się
  • Oude Rhijn Sloep 530 Delux
  • Oude Rhijn Sloep 530 Delux
wróć
dalej
  • 53 Wyświetlenia w ciągu ostatnich 7 dni
  • 10 osób dodało do ulubionych10

Nowy jacht z magazynu, Sloep

Oude Rhijn Sloep 530 Delux

Zapisz jako ulubione

9 950 EUR

ok. 42 200 zł


  • Długość x Szerokość5,30 m x 2,20 m
  • Rok budowy2026
  • Typ ofertyNowy jacht z magazynu

  • Nazwa łodziOude Rhijn Sloep 530 Delux
  • ModelOude Rhijn Sloep 530 Delux

Lokalizacja

Holandia » Katwijk ZH


Uwagi

2026 Oude Rhijn Sloep 530 Delux, 9 950 EUR

Jest to tekst w języku oryginalnym.

Przez chwilę tekst jest tłumaczony.

Niestety, tekst nie mógł zostać przetłumaczony automatycznie.

Ruime sloep van onze eigen sloepenlijn. Verkrijgbaar in twee uitvoeringen: met losstaande console of console met zithoek. Door de extra brede kuip van 220 cm biedt de Oude Rhijn Sloep 530 Delux veel ruimte voor het hele gezin. Voorin is het zitgedeelte eenvoudig om te toveren tot riant zonnedek. De Oude Rhijn Sloep 530 Delux wordt standaard geleverd met een hoogwaardige kussenset met extra hoge rugkussens voor extra comfort tijdens lange en korte vaartochten. De 530 Delux is een multifunctionele sloep: Door het sportieve onderwaterschip kun je met een 20 pk motor sportief varen.

We maken het niet moeilijker dan het is. Geen 10 verschillende motoren met omslachtige typeaanduidingen. Een selectie van 6 buitenboordmotoren afgestemd op de wensen van de moderne watersporter. Ingedeeld op het gebruik: sportief varen, rustig toeren, of net even wat meer vermogen.
Wil je snel varen? Kies de 20 of 30 pk buitenboordmotor. Door het sportieve onderwaterschip van de 530 Delux behaal je een topsnelheid van 30 km/h met een 20 pk. Is snelheid niet van belang dan adviseren we de Honda 10pk. De Tohatshu 30 pk is voor de echte sportieveling; waterskiën is geen probleem

De 530 Delux is leverbaar in prachtige kleurencombinaties met bijpassende bekleding. Uiteraard valt er volop te combineren om jouw perfecte sloep samen te stellen. Onderstaande kleuren zijn voor de binnen- en buitenkant leverbaar:

* Grijs
* Lichtgrijs
* Wit
* Blauw
* Zwart
* prijs basis boot incl, 10 pk motor / bekleding-zonnedek /buiskap/teaklinevloer / vaarklaar kosten 17345.00
* meerprijs 20 pk 1000,00 euro

 

 


* MotorType: Buitenboordmotor
* Vermogen: max 30
* StartType: Elektrisch
* OliedrukMeter: optie
* Brandstoftank: 1
* tankinhoud: 12
* Koeling: Direct
* AantalAccus: 1
* Temperatuurmeter: optie

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.


Sprzęt

  • Ładowarka akumulatorów
  • Kompas
  • Echosonda
  • GPS
  • Falownik
  • Ploter nawigacyjny
  • Sprayhood
  • Drabinka kąpielowa

Usługi


Więcej ofert od MCR Maritiem Centrum Rijnzicht

  • Wszystkie oferty od MCR Maritiem Centrum Rijnzicht

Sprzedaj skutecznie z Boat24

Sprzedaj łódź motorowa