Flevo Kotter – Comfortabel wonen, eindeloos varen
De robuust gebouwde Flevo Kotter combineert een uniek ontwerp met veel wooncomfort en betrouwbare techniek. Dankzij de brede gangboorden, solide constructie en ruime motorkamer met generator is dit schip niet alleen ideaal voor recreatieve tochten, maar ook uitermate geschikt voor lange reizen of permanente bewoning.
De centrale verwarming met Kabola B17 TAP-installatie maakt het schip geschikt voor alle seizoenen. Daarnaast beschikt de kotter over een wasmachine, vaatwasser, grote koelkast met twee extra koellades en een gezellige dinette waar u comfortabel kunt verblijven.
De eigenaarshut is ingericht met een Frans bed en beschikt over een eigen douche en separaat toilet. Ook de voorhut biedt gasten veel privacy dankzij een eigen toiletruimte en grote hangkast.
De afgelopen jaren is er veel gemoderniseerd. Zo is de romp in 2024 geschilderd, zijn de matrassen vernieuwd in 2022 en 2024, kreeg de bekleding een complete update in 2024, zijn de radiatoren in 2023 vervangen en zijn alle accu's in 2024 vernieuwd.
Het schip is onder andere voorzien van een slingerruit, zonnepanelen, dubbele RVS railing met teaklijst, davits, een zwemplateau met zwemtrap, een recente tent met bimini-luifel, een royale watertank van maar liefst 2.700 liter, stuurautomaat, hydraulische boegschroef en een hydraulische ankerlier.
Bent u op zoek naar een comfortabel motorjacht waarmee u zorgeloos lange reizen kunt maken, permanent kunt wonen of heerlijk recreatief kunt varen? Dan is deze uitstekend onderhouden Flevo Kotter een bijzonder complete en aantrekkelijke keuze.
- 326
- 3
- Udostępnij
Flevo Kotter 1650
- Długość x Szerokość16,60 m x 4,55 m
- PaliwoOlej napędowy
- Rok budowy1993
- Typ ofertyJacht używany
- Nazwa łodziFlevo Kotter 1650
- ModelFlevo Kotter 1650
- Zanurzenie1,60 m
- MateriałStal
- SterowanieKoło sterowe
- Kolor kadłuba[niebieski]
- Wysokość stropu200 cm
- Liczba kabin2 kabiny
- Toalety2 toalety
- Zbiornik świeżej wody2 700 l Woda
- NapędNapęd wałowy D-Drive
- SilnikDAF DH 825
- Paliwo2 800 l Olej napędowy
Potrzebujesz więcej szczegółów?
Lokalizacja
Holandia » Workum
Uwagi
1993 Flevo Kotter 1650, 174 000 EUR
Jest to tekst w języku oryginalnym.
Przez chwilę tekst jest tłumaczony.
Niestety, tekst nie mógł zostać przetłumaczony automatycznie.
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Sprzęt
- Autopilot
- Akumulator
- Ładowarka akumulatorów
- Bimini Top
- System ciepłej wody
- Ster strumieniowy dziobowy
- Stolik kokpitowy
- Davits
- Echosonda
- Gaśnica
- Zamrażarka
- Lodówka
- Generator
- Ogrzewanie
- Falownik
- Oświetlenie nawigacyjne
- Przyłącze brzegowe
- System paneli słonecznych
- Drabinka kąpielowa
- System ciepłej wody
- System ciśnienia wody
Usługi
Ubezpieczenie jachtu od Pantaenius
Uzyskaj bezpłatną wycenę tutajYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPodatek VAT w UE i status towarów unijnych
Sprawdź teraz za darmo swój status podatkowy w zakresie VATTransport i dostawy jachtów
Już dziś sprawdź bezpłatną wycenę wybranej trasyPoproś o wycenę transportu łodzi
Otrzymuj dogodne wyceny transportu łodzi
Więcej ofert od HollandBoat International Yachtbrokers

Jacht motorowy
Fairline Targa 43

Jacht motorowy
Fairline Targa 43

Jacht motorowy
Fairline 38 Targa

Jacht motorowy
Sunseeker Camargue 50
- Wszystkie oferty od HollandBoat International Yachtbrokers





































































































