De Beenhakker Kotter 880 OK is een compacte en sfeervolle motorboot die dankzij een volledige refit in 2017 weer als nieuw aanvoelt, officieel bouwjaar 1978, maar door de grondige herbouw en moderne afwerking kun je haar eigenlijk als een 2017‑model beschouwen. Deze goed onderhouden kotter is ideaal voor twee personen die ontspannen willen genieten van lange tochten, de romp en opbouw zijn strak afgewerkt en de lage doorvaarthoogte maakt haar perfect voor binnenwateren en kleine vaarten.
Tijdens de refit is de boot volledig gestript en opnieuw opgebouwd door vakmensen, de elektriciteit is volledig vernieuwd, er is een boegschroef ingebouwd en de motor is grondig nagekeken (ca. 400 uur na revisie). De betimmering is op vlam opgebouwd, wat zorgt voor een warme, nette uitstraling en een solide afwerking die zowel praktisch als stijlvol is. De salon heeft openslaande deuren naar de open kuip, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overgaan en je bij elk weertype van het uitzicht kunt genieten.
Binnen vind je mooie bekleding en moderne voorzieningen o.a verwarming, warmwaterboiler, omvormer, een televisie, buitendouche etc. waardoor het verblijf aan boord extra comfortabel wordt. Overal aan boord is ruime bergruimte aanwezig en zijn installaties en technische onderdelen goed bereikbaar, zodat je eenvoudig kunt inspecteren en onderhouden. Opvallend zijn de huiddoorvoeren die je niet vaak in pleziervaartuigen tegenkomt.
Kortom, deze Beenhakker Kotter 880 OK combineert klassieke degelijkheid met moderne gemakken en is een gezellige, betrouwbare metgezel voor mooie reizen met z’n tweeën.
- 105
- 1
- Udostępnij
Jacht używany, Jacht motorowy
Beenhakker Kotter 880 OK
- Długość x Szerokość8,80 m x 2,80 m
- Moc silnika33 KM
- PaliwoOlej napędowy
- Rok budowy1978
- Typ ofertyJacht używany
- ProducentBeenhakker
- ModelKotter 880 OK
- Stanbardzo dobry stan
- Zanurzenie0,85 m
- Wysokość pod mostem2,35 m
- MateriałStal
- Typ kadłubaWypornościowy
- Kolor kadłuba[czarny]
- Wysokość stropu183 cm
- Liczba kabin1 kabina
- Liczba koi2 koje
- Toalety1 toaleta
- Prysznice1 prysznic
- Zbiornik świeżej wody220 l Woda
- NapędNapęd wałowy D-Drive
- SilnikDeutz F$M1008
- Moc silnika1 x 33 KM / 24 kW
- Paliwo80 l Olej napędowy
- Motogodziny400 h
Potrzebujesz więcej szczegółów?
Lokalizacja
Holandia » Sneek
Miejsce cumowania dostępne
Uwagi
1978 Beenhakker Kotter 880 OK, 64 900 EUR
Jest to tekst w języku oryginalnym.
Przez chwilę tekst jest tłumaczony.
Niestety, tekst nie mógł zostać przetłumaczony automatycznie.
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Sprzęt
- Kuchenka gazowa
- Zlew
- Lodówka
- Prędkościomierz
- Echosonda
- Przyłącze brzegowe
- Ładowarka akumulatorów
- Oświetlenie nawigacyjne
- Kotwica
- Ogrzewanie
- Akumulator
- Ster strumieniowy dziobowy
- Toaleta elektryczna
- Telewizor
- Radio
- Drabinka kąpielowa
- Bimini Top
- Farba podwodna
Usługi
Ubezpieczenie jachtu od Pantaenius
Uzyskaj bezpłatną wycenę tutajYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPoproś o wycenę transportu łodzi
Otrzymuj dogodne wyceny transportu łodzi
Więcej ofert od Jachtmakelaardij 4Beaufort

Jacht motorowy
De Waal Kotter 1020 OK Rondspant

Jacht motorowy
Gruno Classic 10.70

Jacht motorowy
Aquanaut Beauty 1000 AK

Jacht motorowy
Linssen 37 SE
- Wszystkie oferty od Jachtmakelaardij 4Beaufort
- Beenhakker łodzie motorowe










































































