Namens de Duitse eigenaar bieden wij u de Sleepboot "Ursel" aan. Het schip met stoere uitstraling is zeer goed onderhouden en gereed voor gebruik door de volgende eigenaar. Rapporten van inspecties en onderhoud kunt u downloaden vanaf onze homepage.
Vanuit het stuurhuis heeft u overzicht rondom over het hele schip. Aan bakboord is een tafel met twee zitjes. Aan stuurboord is een trap omlaag naar vooronder. Hier is een V-vormige zithoek en de kombuis met spoelbak, kookstel met afzuigkap en magnetron. Op dit dek is een deur naar het stuurboord dek, en midscheeps treft u de badkamer met toilet, douche en wastafel. Via een steile trap, afgeschermd met rooster komt met verder omlaag bij de eigenaarshut met V-bed. Vanuit het stuurhuis is een tweede trap omlaag naar de machinekamer. Achter in de machinekamer is de toegang tot een tweepersoons gastenhut.
De machinekamer is opvallend netjes met centraal geplaatst de Deutz hoofdmotor. Er zijn twee hulp motoren; één voor genereren van de luchtdruk waarmee de hoofdmotor wordt gestart, en één voor het bedienen van de brandspuiten. In het achterschip is een goed uitgeruste werkbank. Verder is er een Kabola geplaatst die zorgt voor warm water en centrale verwarming in het hele schip.
Wanneer u een goed onderhouden sleepboot zoekt waarmee u tochten kunt maken en lang aan boord kunt verblijven, dan is deze robuuste en goed onderhouden sleepboot "Ursel" zeker een geschikte keuze. Overtuigt u zichzelf door een bezoek aan boord in Enkhuizen. Bezichtiging is mogelijk op afspraak via kantoor White Whale Yachtbrokers Enkhuizen. Neem contact op via #########@wwy.nl of +31(0)228 855 380 voor meer informatie of het maken van een afspraak voor bezichtiging aan boord. Bezichtigingen zijn mogelijk van maandag t/m zaterdag.
Loopt u met plannen uw eigen boot te verkopen, neem dan contact op met White Whale Yachtbrokers voor een vrijblijvende taxatie. Met 6 kantoren in Nederland zijn we altijd in de buurt. Zie www.wwy.nl voor meer informatie.
- 81
- 10
- Compartir
Barco segunda mano, Barco de trabajo
Sleepboot 16,54 Ursel
- Eslora x Manga16,54 m x 5,13 m
- Potencia del motor3 x 375 CV
- CombustibleDiésel
- Año1910
- Tipo de ofertaBarco segunda mano
- Nombre del barcoSleepboot 16,54 Ursel
- ModeloSleepboot 16,54 Ursel
- Calado2,30 m
- MaterialAcero
- Desplazamiento75.000 kg
- Tipo de timónMando a rueda
- Color del casco[negro]
- Baños1 Baño
- Tanque de agua2.250 l Agua
- PropulsiónD-Drive
- MotorKHD - DEUTZ SV6 M 536
- Potencia del motor3 x 375 CV / 276 kW
- Combustible7.825 l Diésel
¿Necesitas más detalles?
Ubicación
Países Bajos » Enkhuizen
Comentarios
1910 Sleepboot 16,54 Ursel, 165.000 EUR
Este es el texto en el idioma original.
Lamentablemente, este texto no se puede traducir de forma automática.
(máx. 2000 caracteres)
Un momento por favor, te estamos traduciendo el texto.
Lamentablemente el texto no ha podido traducirse automáticamente.
Este texto ha sido traducido automáticamente.
Equipamiento
- Ancla
- Piloto automático
- Cargador de batería
- Bomba de sentina
- Calentador de agua
- Mesa bañera
- Profundímetro
- Extintor de incendios
- Frigorífico
- Generador
- Calefacción
- Microondas
- Plóter de cartas
- Radar
- Conexión a tierra
- Calentador de agua
- Sistema de agua a presión
Video
Servicios
Seguro de yate de Pantaenius
Solicita aquí tu presupuesto gratuitoYachtexpertise
Yacht and Boat surveysSolicitar presupuesto de transporte de barcos
Recibe cómodos presupuestos para el transporte de tu barco





































































































