Een visserman zeeschouw, gebouwd in 2005 door scheepswerf 'De Deining' in Heerenveen naar een ontwerp van Huitema.
Schip is compleet gestraald en daarna van binnen en van buiten in de epoxy gezet. Geen omkijken meer naar wat onderhoud betreft.
Opvallend is de ranke lijn die zo kenmerkend is voor Huitema. Schip meet 10 meter en is opvallend mooi gelijnd en wat maten betreft goed in verhouding. Dat vertaalt zich ook in de zeileigenschappen; anders dan de meeste zeilschouwen zeilt dit schip hard en hoog aan de wind. En misschien ook wel omdat er een speciaal tuig voor is ontworpen; mast is wat langer dan normaal en het zeiloppervlak vergroot. Zeilen zijn van Molenaar en nog nauwelijks gebruikt. Ook het lopende want is onlangs vernieuwd. Kortom een geweldig schip voor wie het niet om het comfort, maar om het echte zeilen gaat!
En wat comfort betreft: onder het voordek is er een knusse kajuit/vooronder met een nieuw interieur dat is ingetimmerd met houten schroten in grijs en wit, precies zoals het hoort en in stijl met het stoere karakter van het schip. Voorzieningen zijn er ook, inclusief een toilet aangesloten op een vuilwatertank, een fornuis op spiritus, een ruim 2-persoonsbed voorin, 2 langsbankjes en verder veel opbergruimte.
Onder de motorkap midscheeps een driecilinder Lister Petter LPW3 met 30 PK waarmee het schip goed op snelheid komt, ook omdat er een stevige vierblads-schroef onder het schip zit en de waterverplaatsing niet meer dan 7 ton is. Onlangs heeft de motor ook weer een servicebeurt gehad. Starten en lopen!
Onderhoudshistorie is bekend. Vanaf de tewaterlating is er weinig mee gevaren en heeft het altijd overdekt in een stalling gelegen. Buiten wordt het schip afgedekt met een tent die ook te gebruiken is om de leefruimte te vergroten. Per slot van rekening is het een visserman met een enorme open kuip.
- 118
- 2
- Udostępnij
Deining schouw Schouw
- Długość x Szerokość10,50 m x 3,85 m
- Zanurzenie0,60 m
- Rok budowy2005
- MateriałStal
- Typ ofertyJacht używany
- Nazwa łodziDeining schouw Schouw
- ModelDeining schouw Schouw
- Wyporność7 000 kg
- SterowanieRumpel sterowy
- Kolor kadłuba[czarny]
- Wysokość stropu120 cm
- Liczba kabin1 kabina
- Toalety1 toaleta
- NapędNapęd wałowy D-Drive
- SilnikLister Petter LPW3
- Moc silnika1 x 30 KM / 22 kW
- PaliwoOlej napędowy
Potrzebujesz więcej szczegółów?
Lokalizacja
Holandia » Warns
Uwagi
2005 Deining schouw Schouw, 25 000 EUR
Jest to tekst w języku oryginalnym.
Przez chwilę tekst jest tłumaczony.
Niestety, tekst nie mógł zostać przetłumaczony automatycznie.
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Sprzęt
- Kotwica
- Akumulator
- Ładowarka akumulatorów
- Pompa zęzowa
- Plandeka na kokpit
- Kompas
- Gaśnica
- Lodówka
- Oświetlenie nawigacyjne
- System paneli słonecznych
- Pokład tekowy
- System ciśnienia wody
Usługi
Ubezpieczenie jachtu od Pantaenius
Uzyskaj bezpłatną wycenę tutajYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPodatek VAT w UE i status towarów unijnych
Sprawdź teraz za darmo swój status podatkowy w zakresie VATTransport i dostawy jachtów
Już dziś sprawdź bezpłatną wycenę wybranej trasyPoproś o wycenę transportu łodzi
Otrzymuj dogodne wyceny transportu łodzi
Więcej ofert od Scheepsmakelaardij Friesland

Łódź płaskodenna
Marker Rondbouw 10.50

Łódź płaskodenna
Vollenhovense Bol 8.10

Łódź płaskodenna
Zeeschouw Blok

Łódź płaskodenna
Liamer 8.50 Zeilschouw zeeschouw
- Wszystkie oferty od Scheepsmakelaardij Friesland











































































