De Mistral is uitermate geschikt voor grote groepen
De Mistral is een zeer ruim en comfortabel motorjacht van 12 meter lang. Met maar liefst zeven vaste slaapplaatsen en nog een uitbreidingsmogelijkheid om van de dinette in de salon een tweepersoonsbed te maken, is dit schip geschikt voor maximaal 9 personen. De Mistral is een type Simmerskip en staat bekend om haar lage doorvaarthoogte, daardoor ideaal om de mooiste plekjes vanaf het water te ontdekken. Door de binnen- en buitenstuurstand kunt u zelfs met minder weer nog heerlijk vertoeven op dit schip. Kijkt u verder naar wat de Mistral u te bieden heeft?
De Mistral is een simmerskip met 12 meter lengte, het is een heel ruim schip en biedt plaats aan maximaal 9 personen. Op zowel het achterdek als binnen is er veel zitgelegenheid voor alle passagiers die aan boord zijn. Dus wilt u een boot huren voor een groter gezelschap dan is dit schip een zeker aanrader.
Wanneer u vanaf het achterdek het schip binnen komt, komt u in de salon. De grote salon met binnen besturing is sfeervol ingericht en heeft twee zithoeken. Deze zithoeken zijn bij elkaar en zorgen voor veel ruimte maar toch een knus gevoel. Wanneer u het trapje afloopt richting het voorschip komt u bij de keuken. De keuken is voorzien van een compleet inventaris met o.a. een koelkast en een gasfornuis. Tegenover de keuken bevindt zich een dinette. Van deze dinette maakt u eventueel eenvoudig een 2-persoonsbed.
Verder bevindt zich in het voorschip nog een slaapkamer met 3-eenpersoonsbedden.
In het achterschip vindt u een elektrisch toilet en een badkamer met douche en wastafel. Daarnaast zijn hier nog twee slaapkamers, één met een 2-persoonsbed en één met twee 1-persoonsbedden. Wanneer u het schip verlaat komt u weer terecht op het achter-/ zonnedek, deze is voorzien van een vaste kuiprand met een reling. Hierop bevinden zich de tweede stuurstand en 2 royale vaste zithoeken.
Het schip zit momenteel in een verhuurvloot. U mag dit goed renderende schip overnemen en in de verhuurvloot laten varen. Inruil is altijd bespreekbaar.
Motor, electra, water
Voltage: 220V permanent
Type interieur: Classic, warm
Kleur stoffering: Blue
- 65
- 10
- Udostępnij
Jacht używany, Jacht motorowy
Simmerskip 1200 AK
- Długość x Szerokość12,00 m x 3,75 m
- Moc silnika90 KM
- PaliwoOlej napędowy
- Rok budowy2002
- Typ ofertyJacht używany
- Nazwa łodziSimmerskip 1200 AK
- ModelSimmerskip 1200 AK
- Zanurzenie1,00 m
- MateriałStal
- SterowanieKoło sterowe
- Kolor kadłuba[niebieski]
- SilnikMitsubishi S6S
- Moc silnika1 x 90 KM / 66 kW
- PaliwoOlej napędowy
Potrzebujesz więcej szczegółów?
Lokalizacja
Holandia » Sneek
Uwagi
2002 Simmerskip 1200 AK, 134 500 EUR
Jest to tekst w języku oryginalnym.
Niestety, automatyczne tłumaczenie tego tekstu nie jest dostępne.
(maks. 2000 znaków)
Przez chwilę tekst jest tłumaczony.
Niestety, tekst nie mógł zostać przetłumaczony automatycznie.
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Sprzęt
- Ładowarka akumulatorów
- Ster strumieniowy dziobowy
- Lodówka
- Ogrzewanie
- Falownik
- Drabinka kąpielowa
Usługi
Ubezpieczenie jachtu od Pantaenius
Uzyskaj bezpłatną wycenę tutajYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPoproś o wycenę transportu łodzi
Otrzymuj dogodne wyceny transportu łodzi
Więcej ofert od Scheepsmakelaardij Goliath B.V.

Jacht motorowy
Linssen 380 AC

Jacht motorowy
Baja 405

Jacht motorowy
Pilot 44

Jacht motorowy
Spits 38.86
- Wszystkie oferty od Scheepsmakelaardij Goliath B.V.
















































































