- 159
- 7
- Paylaş
Bavaria 38-3
- Uzunluk x Genişlik12,33 m x 3,87 m
- Su çekimi1,70 m
- Yapım yılı2004
- MalzemeFiberglas (CTP)
- İlan türüİkinci el tekne
- Tekne adıVitten Dros
- ÜreticiBavaria Yachtbau
- Model38-3
- Köprü altı geçiş yüksekliği18,00 m
- Deplasman8.500 kg
- Balast3.000 kg
- Dümen sistemiWheel steering
- Kabin sayısı3 kabinler
- Yatak sayısı6 yatak
- Temiz su tankı250 l Su
- Pis su tankı70 l Pis su
- MotorVolvo Penta
- Motor gücü1 x 29 HP / 21 kW
- Yakıt150 l Dizel
- Motor üretim yılı2004
- Motor saati600 h
- Direk yüksekliği18,00 m
- Ana yelken1 m² (Tam çıtalı ana yelken)
- Cenova1 m²
- Gennaker1 m²
Detaylı bilgi ister misiniz?
Konum
Hollanda » Lake Ijssel » Yachtingcompany
Notlar
2004 Bavaria 38-3, 69.500 EUR
Bu, metnin orijinal dildeki halidir.
Üzgünüz, bu metin için otomatik çeviri özelliği mevcut değildir.
(en fazla 2100 karakter)
Bir saniye lütfen, metin çevriliyor.
Üzgünüz, metin otomatik olarak çevrilemedi.
Met 4 hutten en een stahoogte tot 1.90m in de salon biedt zij veel ruimte voor een meerdaagse bemanning. Ze verdringt 8.5 ton en wordt aangedreven door een Volvo Penta MD2030 dieselmotor van 29pk met circa 600 draaiuren, saildrive (manchet 2021) en een klapschroef. De elektrische Side Power SE80 boegschroef (2019) heeft dubbele schroeven en wordt met een joystick op de stuurconsole bediend.
Het zeilplan is in 2023 vernieuwd met een doorgelat grootzeil, genua II en gennaker van SailFactory, met een maindropsystem en Harken 40 en 44 lieren. De lazy bag is van 2025, de bimini van 2018 en er is een aluminium Selden Rodkick met gasdrukveer. Verder zijn sprayhood, zeilhuik, rolfokhoes en winterkleed aanwezig. De kuiptent is aan vervanging toe.
De navigatieapparatuur bestaat uit Raymarine echolood, ST60 log en windset, een Ray 240 DSC marifoon, een ST6001 autopiloot, een Raynav 300 GPS en een A65 kaartplotter in de kuip (2014). Het elektrische systeem beschikt over 4 accu's waarvan de lichte accu's in 2023 zijn vervangen, een Mastervolt 25A acculader, walstroom en 3 stopcontacten. Aan boord is een 17" LCD-tv met dvd-speler aanwezig.
Het comfort is goed verzorgd met een binnen- en buitendouche, toilet, koelkast, oven, 2-pits gasfornuis, 250 liter watertank, warmwaterboiler en een Webasto 3,5kW dieselverwarming. De vuilwatertank van 70 liter is losgekoppeld. Buiten beschikt de boot over een elektrisch ankerlier (2022), geïntegreerd zwemplatform, RVS zwemtrap, twee ankers, een reddingsvlot en een inklapbare teakhouten kuiptafel (2009).
Alle informatie over het schip kunt u vinden op onze eigen internetsite yachtingcompany.nl inclusief een inventarislijst met foto’s/slideshow.
Kijkt u ook eens bij interview verkoper, voor een persoonlijke noot van de eigenaar.
Mocht u verder nog vragen hebben of een bezichtigingsafspraak willen maken dan vernemen wij het graag.
Met vriendelijke groet,
Team Yachtingcompany
Openingstijden verkooplocatie
Maandag: op afspraak
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 – 16.00
Zaterdag: 11.00 – 16.00
Bu metin otomatik olarak çevrilmiştir.
Ekipman
- Pusula: Plastimo
- Rüzgâr ölçer: Raymarine ST60
- Hız göstergesi: Raymarine ST60
- Derinlik ölçer: Raymarine ST60
- Radyo: VDO
- cd player: VDO
- Otopilot: Raymarine ST6001
- GPS: Raymarine Raynav 300
- Harita plotteri: Raymarine
Video
Hizmetler
Pantaenius'tan yat sigortası
Buradan ücretsiz fiyat teklifi alınYachtexpertise
Yacht and Boat surveysAB KDV’si ve Birlik Malı Statüsü
KDV durumunuzu şimdi ücretsiz olarak değerlendirinYat Nakliyesi ve Teslimatları
Tercih ettiğiniz güzergâh için ücretsiz fiyat teklifi alın – bugünTekne nakliyesi için fiyat teklifi isteyin
Tekne nakliyeniz için uygun fiyat teklifleri alın
Yachting Company satıcısının diğer ilanları

Açık deniz yatı
Bavaria Cruiser 32

Açık deniz yatı
Bavaria 31 Cruiser

Açık deniz yatı
Bavaria Cruiser 30

Açık deniz yatı, Yelkenli yat
Bavaria 35 Match
- Bavaria 38-3
- Yachting Company Firmasının tüm ilanlarını görüntüleyin
- Bavaria yelkenliler







































































































