De Valkkruiser “Waterman” is een royaal opgezet Nederlands motorjacht uit 1992, gebouwd door Gijs van der Valk in Waalwijk. Met haar lengte van 13,50 meter en breedte van 4,10 meter biedt zij bijzonder veel leefruimte. De indeling met twee hutten en in totaal zes slaapplaatsen maakt het schip zeer geschikt voor langere reizen en comfortabel verblijf aan boord.
Voor de voortstuwing zorgt de bekende DAF 615 zescilinder dieselmotor van 135 PK met circa 2.488 draaiuren. Daarnaast beschikt Waterman over zowel een 24V Vetus boegschroef als een hekschroef. Een Yanmar generator, Victron apparatuur en Webasto dieselverwarming maken de technische uitrusting compleet.
Binnen is het schip traditioneel en degelijk afgewerkt in mahoniehout met fraai lijstwerk en veel kastruimte. De royale salon, dinette en keuken bieden veel leefruimte. De keuken beschikt onder andere over een inductiekookplaat, magnetron en twee Coolmatic koelkasten. De badkamer is voorzien van een elektrisch toilet en een separate douchecabine. In 2026 zijn bovendien een nieuwe Isotemp 60-liter boiler en hydrofoor geplaatst.
Waterman vraagt aan de buitenzijde wel om aandacht van een volgende eigenaar. Het schilderwerk dient vernieuwd te worden, het teak op het achterdek moet worden verwijderd en ook de voorramen van de tent over het achterdek zijn aan vervanging toe. De antifouling dateert van 2023. Deze werkzaamheden zijn dan ook meegenomen in de positionering en vraagprijs van het schip.
Een zeer ruime en degelijk gebouwde Valkkruiser met veel potentie, een betrouwbaar DAF-motorblok en een comfortabel mahoniehouten interieur. Een interessant schip voor de koper die de buitenzijde naar eigen inzicht wil aanpakken en daarmee een fraaie klassieke Valkkruiser als basis zoekt.
- 43
- 1
- Paylaş
Valkkruiser 13.50 AK
- Uzunluk x Genişlik13,50 m x 4,10 m
- Motor gücü135 HP
- Yapım yılı1992
- İlan türüİkinci el tekne
- Tekne adıValkkruiser 13.50 AK
- ÜreticiValkkruiser
- Model13.50 AK
- Su çekimi1,20 m
- Köprü altı geçiş yüksekliği3,85 m
- Deplasman16.000 kg
- Kabin sayısı2 kabinler
- Yatak sayısı6 yatak
- Temiz su tankı1.000 l Su
- MotorDAF 615
- Motor gücü1 x 135 HP / 99 kW
- Yakıt500 l
Detaylı bilgi alın?
Konum
Hollanda » Steenwijk
Notlar
1992 Valkkruiser 13.50 AK, 99.500 EUR
Bu, metnin orijinal dildeki halidir.
Bir saniye lütfen, metin çevriliyor.
Üzgünüz, metin otomatik olarak çevrilemedi.
Bu metin otomatik olarak çevrilmiştir.
Ekipman
- Çapa
- Akü
- Baş demir ırgatı
- Mataforalar
- Derinlik ölçer
- Fire extinguisher
- Buzdolabı
- Isıtma
- İnvertör
- Mikrodalga
- Seyir fenerleri
- Kara elektriği bağlantısı
- Evye
- Kıç demir ırgatı
- Yüzme merdiveni
- TV
Hizmetler
Pantaenius tarafından yat sigortası
Buradan ücretsiz fiyat teklifi alınYachtexpertise
Yacht and Boat surveysAB KDV’si ve Birlik Malı Statüsü
KDV durumunuzu şimdi ücretsiz olarak değerlendirinYat Nakliyesi ve Teslimatları
Tercih ettiğiniz güzergâh için ücretsiz fiyat teklifi alın – bugünTekne nakliyesi için fiyat teklifi isteyin
Tekne nakliyeniz için uygun fiyat teklifleri alın
Smits Jachtmakelaardij satıcısının diğer ilanları

Motoryat
Valkkruiser 13.60 AK Classic

Motoryat
Valkkruiser 14.00 AK Cabrio

Motoryat
Barkas 11.00 OK
- Smits Jachtmakelaardij Firmasının tüm ilanlarını görüntüleyin
- Valkkruiser motorlu tekneler





































































































