ΑγαπημέναΣύνδεση
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
  • Tweemastklipper, charter
πίσω
συνέχεια
  • 383 Προβολές τις τελευταίες 7 ημέρες
  • Στα αγαπημένα 1 ατόμου1

Σκάφος με επίπεδο πυθμένα

Tweemastklipper, charter

Klipper Tweemastklipper, charter

Αποθήκευση ως αγαπημένο

EUR 279.000,-

χωρίς ΦΠΑ


  • Μήκος x Πλάτος31,50 m x 6,70 m
  • Βύθισμα1,50 m
  • Έτος κατασκευής1903
  • ΥλικόΧάλυβας
  • Τύπος προσφοράςΜεταχειρισμένο σκάφος

  • Όνομα πλοίουKlipper Tweemastklipper, charter
  • ΜοντέλοTweemastklipper, charter
  • Τύπος καρίναςΚαρίνα με ανασυρόμενη πτέρυγα
  • Σύστημα διεύθυνσηςΤιμόνι
  • Χρώμα γάστραςκόκκινο
  • Ύψος στάσης220 cm
  • Τουαλέτες5 τουαλέτες
  • Δεξαμενή γλυκού νερού14.000 l Νερό
  • ΠρόωσηD-Drive κίνηση άξονα
  • ΚινητήραςDAF 1160
  • Ισχύς κινητήρα1 x 200 HP / 147 kW
  • Καύσιμο1.400 l Πετρέλαιο
  • Μέγιστη ταχύτητα6 Κόμβοι

Χρειάζεσαι περισσότερες λεπτομέρειες;

Αίτημα πληροφοριώνΖήτησε τώρα πληροφορίες από τον πωλητή

Τοποθεσία

Ολλανδία » Lemmer


Παρατηρήσεις

1903 Tweemastklipper, charter, EUR 279.000,-

Αυτό είναι το κείμενο στην πρωτότυπη γλώσσα.
Δυστυχώς, δεν υπάρχει αυτόματη μετάφραση για το κείμενο αυτό.
(έως 2100 χαρακτήρες)

Μια στιγμή, το κείμενο μεταφράζεται.

Δυστυχώς, το κείμενο δεν μπόρεσε να μεταφραστεί αυτόματα.

Prachtige 'Eenhoorn' in de verkoop!

Geen mythisch dier met een lange puntige hoorn in het midden van zijn kop, maar een stoere 2-mast klipper met een accommodatie voor 26/40 reizigers voor meerdaagse tochten of dagtochten. Schip heeft zijn naam gekregen na de verbouwing tot charter in 1990. Daarvoor zeilde het nog lang vracht als de 'Zeelandia' en de 'Anjo'.

Wat opvalt is de ruimte zowel onder- als bovendeks. Het schip meet ruim 31 meter en is bijna 6.5 meter breed. Dat betekent een enorme holte, dus stahoogte, in het schip. Het interieur oogt klassiek, licht en fris door vrij veel lichtval en gebruik van zachte kleuren. De gasten kunnen in het dagverblijf aanschuiven aan grote en lange tafels die verplaatsbaar zijn. De ruimte is daardoor zelfs in te richten als een grote balzaal. Ook praktisch is de open keuken aan BB met een gescheiden bar aan SB, handig voor catering of gebruik door de gasten zelf.

Naar voren toe, maar ook naar achteren toe bevinden zich de geschakelde en gespiegelde hutten met in totaal 26 kooien, gescheiden door een cabine met sanitaire voorzieningen. De meeste hutten en cabines zijn recentelijk nog gemoderniseerd. Er zijn zelfs hutten die wat meer comfort en privacy bieden. Handig voor groepsreizen met leidinggevend personeel.

Achterop de comfortabele en ruime roef waar je makkelijk het hele jaar kunt verblijven. Alles is aanwezig voor een aangenaam verblijf, niet alleen tijdens de zomer, maar ook tijdens de winter. Meestal is de roef de sluitpost van het schip, maar in dit geval sluit het mooi aan bij de rest van het interieur dat klassiek, ruim, licht en comfortabel is. Onder het achterdek de captain's cabin met een breed 2-persoonsbed en de nodige kastruimte.

Buitenom brede dekken en een goed overzichtelijk voor- en achterdek; het hele schip is goed te overzien bij de stuurstand en bij de ankerlier, o.a. door de zeeg van het schip die uitloopt in een hoge brede kop en een prachtige overhang. Het tussendek is ingericht als een ruime en veilige kuip waar de gasten heerlijk kunnen genieten van het uitzicht op zee, maar bij slecht weer ook kunnen schuilen met de kajuitingang binnen handbereik.

Wat tuigage betreft is alles prima op orde en recentelijk gekeurd. Masten en gieken zijn van staal en veel beslag is vernieuwd. Alles is kortom in een goede conditie en wordt ook goed onderhouden. Dat geldt ook voor de techniek aan boord. Veel is vervangen voor nieuw, tot en met de bekabeling en de installaties aan toe. In de machinekamer een DAF 1160 die al wat jaartjes meedraait natuurlijk, maar ook die is recentelijk gereviseerd en loopt als een zonnetje.

Dus, zoek je een degelijke stoere charter met mooie lijnen, papieren, historie en ook nog eens een mooie orderportefeuille? Neem dan contact op met scheepsmakelaardij Friesland of kom langs in Leeuwarden.

Αυτό το κείμενο έχει μεταφραστεί αυτόματα.


Εξοπλισμός

  • AIS
  • Άγκυρα
  • Μπαταρία
  • Φορτιστής μπαταρίας
  • Αντλία σεντίνας
  • Σύστημα ζεστού νερού
  • Τραπέζι κόκπιτ
  • Πυξίδα
  • Πυροσβεστήρας
  • Καταψύκτης
  • Ψυγείο
  • Γεννήτρια
  • Θέρμανση
  • Μετατροπέας
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Σύστημα MOB
  • Φανοί ναυσιπλοΐας
  • Φούρνος
  • Ανακλαστήρας ραντάρ
  • Παροχή ρεύματος ξηράς
  • Σκάλα μπάνιου
  • Σύστημα ζεστού νερού
  • Σύστημα νερού υπό πίεση

Υπηρεσίες


περισσότερες αγγελίες από Scheepsmakelaardij Friesland

  • Όλες οι αγγελίες από Scheepsmakelaardij Friesland

Επιτυχημένη πώληση με το Boat24

Πούλησε το σκάφος σου