Deze Tuna 40 Cabrio, ontworpen door René van der Velden en gebouwd door Dutch Bay Yachts, combineert stijl, comfort en uitstekende vaareigenschappen. Met haar tijdloze lijnen en hoogwaardige afwerking is dit motorjacht een bijzonder aantrekkelijk geheel voor zowel ontspannen tochten als sportiever varen.
Aangedreven door twee krachtige Volvo Penta IPS-400 motoren (totaal 620 pk) levert het schip indrukwekkende prestaties met een topsnelheid van circa 30 knopen. Dankzij de IPS-aandrijving is manoeuvreren uiterst eenvoudig en zeer precies, wat het manoeuvreren bijzonder comfortabel en eenvoudig maakt. De aanwezigheid van een boegschroef en elektrische ankerlier dragen hier verder aan bij.
Met een lengte van 12,20 meter en een breedte van 4,30 meter biedt het jacht een prima stabiliteit. Het interieur is stijlvol uitgevoerd met teak en straalt warmte en kwaliteit uit, ook het dek is afgewerkt met teak en zorgt voor een luxe uitstraling. Aan boord is het comfortniveau hoog, mede dankzij voorzieningen zoals een generator (Fisher Panda), omvormer en ruime tankcapaciteiten (1600 liter brandstof en 500 liter water), waardoor langer en comfortabel verblijf aan boord mogelijk is.
Het schip verkeert in zeer goede staat en heeft in de winter van 2025/2026 een uitgebreide onderhoudsbeurt ondergaan. Zo is het onderwaterschip voorzien van nieuwe antifouling (Silic One 2026), zijn de accu’s en omvormer (3000w) vernieuwd en is het teak professioneel gerenoveerd. Tevens zijn de potdeksels opnieuw gelakt en is het jacht volledig gepolijst, wat zorgt voor een verzorgde en luxe uitstraling.
Deze Tuna 40 Cabrio is volledig vaarklaar en biedt haar nieuwe eigenaar direct zorgeloos vaarplezier. Een compleet, goed onderhouden en uitstekend uitgeruste motorboot die klaar is voor vele mooie uren op het water.
- 240
- 22
- Jaga
Tuna 40 Cabrio
- Pikkus x Laius12,20 m x 4,30 m
- Ehitusaasta2007
- Pakkumise tüüpKasutatud paat
- TootjaTuna Yachts
- Mudel40 Cabrio
- Süvis1,10 m
- Läbisõidukõrgus3,30 m
- MaterjalKlaasplast
- Veeväljasurve12.400 kg
- Kajutite arv3 kajutid
- Magamiskohti7 magamiskohti
- MootorVolvo Penta
- Kütus1.600 l
- Mootori töötunnid635 h
- Maksimumkiirus30 Sõlme
Kas vajad rohkem infot?
Asukoht
Madalmaad » Drimmelen
Märkused
2007 Tuna 40 Cabrio, EUR 295.000,-
See on tekst originaalkeeles.
Üks hetk, teksti tõlgitakse.
Kahjuks ei õnnestunud teksti automaatselt tõlkida.
See tekst on automaatselt tõlgitud.
Varustus
- Põhjavärv
- Autopiloot
- Aku
- Akulaadija
- Vööripõtkur
- CD-mängija
- külmik
- Generaator
- Küte
- Inverter
- Kaardiplotter
- VHF raadiojaam
Teenused
Jahikindlustus – Pantaenius
Küsi siit tasuta pakkumistYachtexpertise
Yacht and Boat surveysELi käibemaks ja liidu kauba staatus
Lase oma käibemaksustaatus nüüd tasuta hinnataJahtide transport ja üleviimine
Tasuta hinnapakkumine sinu soovitud marsruudile – juba tänaKüsi paaditranspordi pakkumist
Saa mugavalt pakkumisi oma paadi transpordiks
Rohkem pakkumisi müüjalt Sterkenburg Yacht Brokers

Mootorjaht
Bavaria S 40 HT

Flybridge, Mootorjaht
Rodman 44 Muse

Mootorjaht
Lindenkotter 13.70

Mootorjaht
Kempers Eurotraveller 1500 OK
- Kõik pakkumised müüjalt Sterkenburg Yacht Brokers
- Tuna mootorpaadid

















































































