SuosikitKirjaudu sisään
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
  • NUVA M6 Open
Takaisin
jatka
  • 98 Näyttökerrat viimeisen 7 päivän aikana
  • 2 henkilön suosikeissa2

Urheiluvene

NUVA M6 Open

Zo goed als nieuw - nog een 2 vaaruren - ingezet op beurzen

Merkitse suosikiksi

EUR 53 850

sis. ALV


  • Pituus x Leveys6,60 m x 2,49 m
  • Moottorin teho100 hv
  • PolttoaineBensiini
  • Valmistusvuosi2023
  • Sallittu henkilömäärä8 henkilöä
  • IlmoitustyyppiEsittelymalli

  • ValmistajaNUVA Yachts
  • MalliM6 Open
  • Kuntouudenveroinen
  • CE-merkintäC - Rannikko
  • Syväys0,50 m
  • Alikulkukorkeus1,60 m
  • MateriaaliLasikuitu
  • RunkotyyppiLiukuva runko
  • Uppouma1 300 kg
  • Rungon värivalkoinen
  • Makeavesisäiliö47 l Vesi
  • VetotapaPerämoottori, 4-tahtinen
  • MoottoriYamaha
  • Moottorin teho1 x 100 hv / 74 kW
  • Polttoaine120 l Bensiini
  • Moottorin valmistusvuosi2023
  • Moottoritunnit17 h

Sijainti

Alankomaat » Nijkerk


Huomautukset

2023 NUVA M6 Open, EUR 53 850

Tämä on teksti alkuperäiskielellä.
Automaattista käännöstä ei valitettavasti ole saatavilla tälle tekstille.
(enintään 2100 merkkiä)

Pieni hetki, käännämme tekstin.

Valitettavasti tekstiä ei voitu kääntää automaattisesti.

Nuva M6 Open – Overjarig – Direct beschikbaar

Nieuwe NUVA M6 Open uit 2023 – een unieke kans

Deze NUVA M6 Open is daadwerkelijk nieuw. Het betreft een overjarig model uit 2023 dat uitsluitend enkele keren is gebruikt tijdens een show.

De boot heeft daardoor nauwelijks vaaruren (1,7 uren!!) en verkeert in nieuw staat. Een interessante mogelijkheid voor wie op zoek is naar een nieuwe NUVA M6 Open, maar wil profiteren van een aantrekkelijk aanbod op een overjarig model. De boot is bovendien nog inclusief BTW.

De M6 Open combineert het moderne design van NUVA Yachts met een slimme indeling, comfortabele zitplaatsen en sportieve vaareigenschappen. Met haar lengte van 6,60 meter is ze compact en gemakkelijk te gebruiken, terwijl er aan boord verrassend veel ruimte beschikbaar is.

De boot is uitgevoerd met een verzorgde afwerking en beschikt over alle voorzieningen die u van een NUVA mag verwachten.

Sportief en modern design
De NUVA M6 Open is ontworpen in Barcelona en heeft een uitgesproken modern karakter. De strakke lijnen en hoogwaardige afwerking geven de boot de uitstraling van een veel groter yacht.

Het praktische walk-around ontwerp maakt het eenvoudig om vanuit de stuurpositie naar het voorschip te lopen. Hierdoor is de boot niet alleen stijlvol, maar ook bijzonder praktisch in gebruik.

Ruimte om te ontspannen
De M6 Open is ontworpen rondom het buitenleven. Aan de voorzijde kan de zitbank worden omgebouwd tot een ruim zonnedek. Met plaats voor maximaal 8 personen is de M6 Open bovendien uitstekend geschikt voor een dag op het water met familie of vrienden.

Belangrijkste kenmerken:

Bouwjaar: 2023
Werfgebouwd in Barcelona
Staat: Nieuw (alleen showgebruik)
Motor: Yamaha 100 PK – slechts 1,7 draaiuren!
Volledige fabrieksgarantie
Prijs inclusief BTW – dus ook aantrekkelijk voor zakelijke aankoop

Nieuwprijs: € 64.480,- Nu: € 53.850,-

Een belangrijk voordeel van deze NUVA M6 Open is dat het hier niet om een gebruikte occasion gaat. Hierdoor krijgt u de mogelijkheid om een NUVA M6 Open in een zeer mooie, nieuwe staat te kopen, terwijl het om een overjarig model gaat.

Verdere uitrusting:

Biminitop
sport stuurwiel
Vlaggenmast
Kompas
Zelflozend dek
Rvs-leuningen
Stoffering voor alle zitplaatsen aan dek
Zwemplateau
Uitneembare kuiptafel met bekerhouders
Schuifdeur met slot
Diverse grote opbergruimtes
Navigatieverlichting en toplicht
Douche op zwemplateau
Uitschuifbaar telescopisch zwemtrap (inbouw)
Zonnebedset boeg
LED kuip verlichting
Marine audio FM met bluetooth + 4 Speakers
Flexiteek pakket in gehele kuip en zwemplateau
Snelvaar pakket: Registratienummer (Y-nummer) – Pakket met 4 reddingsvesten – Luchthoorn – Brandblusser 2 ltr.- EHBO set
Vaarklaarpakket: 4 x Fenders (Kleur passend bij uw boot), 4 x Fenderlijnen, 4 x Landvasten, 1 x Anker (gewicht passend bij de boot), 1 x Ankerlijn (lengte passend bij de boot)
Afleveren van uw sloep bij jachthaven of helling in Nederland (Inclusief hulp bij het tewaterlating van uw sloep. Een uitgebreide vaarinstructie te water met uitleg is inbegrepen door een ervaren instructeur).

Motorisering:

Yamaha F100 XB (100PK)
Pre-rigging – 2x multifunctionele digitale meterset.
Functies: Toerenteller, trimmeter, temperatuurmeter koelwater, accuspanning, urenteller, snelheidsmeter, brandstofmeter en weergave brandstofverbruik.
Topmount gashendel met trimfuctie

Tämä teksti on käännetty automaattisesti.


Video


Palvelut


Lisää kohteita myyjältä Brinks Watersport B.V.

Myy menestyksekkäästi Boat24:ssä

Moottorivene myy