De ‘La Vie is een zwaar uitgerust en robuust schip, gebouwd in 1978 door Damen in Gorinchem. Met een lengte van 12.50 meter en een doorvaarthoogte van 2.65 meter is het een ideale vlet voor zowel binnenwateren als kustgebieden.
Het schip is uitgerust met een Mercedes OM-352 dieselmotor van 130 PK, hydraulische Paragon keerkoppeling en vetgesmeerde schroefas, wat zorgt voor een soepele en betrouwbare vaart. Met een brandstoftank van 1000 liter is deze vlet perfect voor lange reizen.
Binnen biedt het schip veel comfort, met hoge plafonds , een ruime salon en een volledig uitgeruste keuken met gas-kookplaat en koelkast. De toiletruimte beschikt over een elektrisch toilet. Met een mastercabin en dinette er voldoende ruimte voor familie of gasten.
Technisch is deze vlet uitgerust, met een zonnepaneel, Victron verdeler en zware omvormer en uitgebreide navigatie-uitrusting met AIS en twee marifoons. De Webasto centrale verwarming zorgt voor een aangenaam verblijf in alle seizoenen.
Buiten vindt u veel RVS details, een zwemplateau met RVS zwemtrap, een klapbare RVS mast en een elektrische ankerlier. De romp is zwaar en voorzien van een 2-componenten verfsysteem, waardoor het schip in uitstekende staat verkeert.
De ‘La Vie’ is een schip voor de veeleisende watersporter: degelijk, luxe en technisch volledig uitgerust. Neem contact met ons op voor een bezichtiging in Streefkerk!
- 46
- 7
- Jaa
Käytetty vene, Moottorijahti
Damen Vlet 12.00 OK
- Pituus x Leveys12,50 m x 3,70 m
- Moottorin teho130 hv
- Valmistusvuosi1978
- TarjoustyyppiKäytetty vene
- Veneen nimiDamen Vlet 12.00 OK
- MalliDamen Vlet 12.00 OK
- Syväys1,10 - 1,10 m
- Sillan alikulkukorkeus2,65 m
- Uppouma21 996 kg
- Sisäkorkeus190 cm
- Lkm, hytit1 hytti
- Lkm, vuoteet4 vuoteet
- Makeavesisäiliö500 l Vesi
- MoottoriMercedes OM
- Moottorin teho1 x 130 hv / 96 kW
- Polttoaine600 l
Tarvitsetko lisätietoja?
Sijainti
Alankomaat » Krimpen aan de Lek
Huomautuksia
1978 Damen Vlet 12.00 OK, EUR 69 500
Tämä on teksti alkuperäiskielellä.
Pieni hetki, käännämme tekstin.
Valitettavasti tekstiä ei voitu kääntää automaattisesti.
Tämä teksti on käännetty automaattisesti.
Varustustaso
- AIS
- Ankkuri
- Keulan ankkurivintturi
- Kansisuihku
- Syvyysmittari
- Sammutin
- Jääkaappi
- GPS
- Lämmitys
- Invertteri
- Navigointivalot
- Maaliitäntä
- Pesupöytä
- Aurinkokenno
- Nopeusmittari
- Perän ankkurivintturi
- Uimaportaat
- Väritelevisio
- ULA-radio
Palvelut
Veneen vakuutus Pantaenius
Hanki ilmainen tarjous täälläYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPyydä tarjous veneen kuljetuksesta
Vastaanota käteviä tarjouksia venekuljetuksestasi
Lisää Smits Jachtmakelaardij-tarjouksia

Moottorijahti
Fairline Targa 33

Moottorijahti
Bayliner 3688 Flybridge

Moottorijahti
Pieterse Vlet 8.50 OK

Moottorijahti
Beneteau Ombrine 9.60
- Kaikki hakusanaa Smits Jachtmakelaardij vastaavat ilmoitukset
























































