Pevné molo
- Oblíbené
- TOP
Pevné molo
Venta/Alquiler Amarre de 14 x 4,5 metros
Tipo D2-01 (Situado en el pantalán principal)
- 14,00 x 4,50 mRozměry
Španělsko » Puerto Hospitalet de l’Infant
- Oblíbené
Pevné molo
Posto barca 15x5M - Portoverde Marina
- 15,00 x 5,00 mRozměry
Itálie » Emilia Romagna » Portoverde Marina Resort
- Oblíbené
Pevné molo
Club Nautic L'Estartit / Spain
15 x 4.50 m
- 15,00 x 4,50 mRozměry
Španělsko » Costa Brava » Club Nautic Estartit
Oblíbené- Žádost o nákup
Bóje, Muringové lano, Pevné molo
Liegeplatz
6,24 x 2,59 m
- 6,24 x 2,59 mRozměry
Švýcarsko » Curyšské jezero
- Oblíbené
- Oblíbené
Muringové lano, Pevné molo
Liegeplatz – Palma de Mallorca
Club Náutico Cala Gamba | Nutzungsrecht bis 2046
- 9,00 x 3,45 mRozměry
Španělsko » Balearen » Club Náutico Cala Gamba | Palma de Mallorca
OblíbenéPevné molo, Plovoucí molo
Tuborg Havn
Havneplads med mulighed for at ligge i vandet hele året.
- 13,00 x 4,30 mRozměry
Dánsko » Hovedstaden
OblíbenéPevné molo, Venkovní zimní stání lodí
port de aiguadolce, sitges
amarre al muelle de poniente
- 12,00 x 4,50 mRozměry
Španělsko » Costa Barcelona
OblíbenéPevné molo, Vázací kůl (dalben)
Bootsplätze (offen & gedeckt)
- 12,00 x 3,40 mRozměry
Švýcarsko » Curyšské jezero » Bäch
- Oblíbené
Pevné molo
10m Liegeplatz auf Ibiza
- 10,00 x 3,50 mRozměry
Španělsko » Ibiza und Formentera » St.Eulalia del Rio
- Oblíbené
Pevné molo
Place d‘amarrage 7x2.5m
Place d’amarrage avec Bateau Bayliner 185BR
- 7,00 x 2,50 mRozměry
Švýcarsko » Ženevské jezero » Le Bouveret (La Marina)
- Oblíbené
Pevné molo
alquiler anual
Alquiler de amarre en Sta. Pola (Marina Miramar)
- 15,00 x 5,30 mRozměry
Španělsko » Costa Blanca » Santa Pola (Alicante)
Oblíbené- TOP
Loděnice, Pevné molo
Biete 4000,- CHF Ablöse für Liegeplatz
Suche Liegeplatz zwischen Thun und Merligen. Miete od. Kauf
- 7,20 x 2,40 mRozměry
Švýcarsko » Thunské jezero
Oblíbené- Žádost o nákup
Bóje, Pevné molo, Plovoucí molo
Liegeplatz am Walensee gesucht
- 5,60 x 2,18 mRozměry
Švýcarsko » Jezero Walen
OblíbenéPevné molo
Bootssteganlage Bootssteg
Bootsliegeplätze Steganlage Liegeplatz
- 10,00 x 4,20 mRozměry
Německo » Havel » Potsdam
- Oblíbené
Pevné molo
AFFITTO POSTO BARCA
Affitto Posto Barca Motore 12 M Marina Di Varazze (sv)
- 12,00 x 4,50 mRozměry
Itálie » Liguria » Varazze
- Oblíbené
Pevné molo
Vendo / Alquilo Amarre Arenys de Mar.
Concesión hasta 2043. 18 años.
- 16,00 x 5,30 mRozměry
Španělsko » Costa Barcelona » Club Nautico de Arenys de Mar
Oblíbené- Žádost o nákup
Loděnice, Nevytápěná hala, Pevné molo
Suche Bootshaus oder Bootsplatz
am Vierwaldstättersee zu mieten oder zu kaufen / Belohnung
- 7,00 x 2,50 mRozměry
Švýcarsko » Jezero Lucern
- Oblíbené
Pevné molo
Alquiler Amarre 16x5 m.
Puerto de Burriana (Castellón), Comunidad Valenciana. España
- 16,00 x 5,00 mRozměry
Španělsko » Costa de Azahar » Burriana (Castellon)
Oblíbené- Žádost o nákup
Loděnice, Pevné molo
Bootsplatz Zürichsee
Wir suchen einen Bootsplatz am Zürichsee.
- 9,10 x 2,90 mRozměry
Švýcarsko » Curyšské jezero
- Oblíbené
Pevné molo
Place d’amarrage à SANARY-SUR-MER
Garantie d’usage jusqu’au 31/12/2034
- 10,49 x 3,55 mRozměry
Francie » Provence-Alpes-Côte d’Azur » SANARY-SUR-MER
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Vaše kritéria vyhledávání
Kotviště / Pevné molo
Upravit vyhledávání