Fairline motorové čluny
- Oblíbené
- TOP
Motorová jachta
Fairline SQUADRON 74
- 22,34 x 5,70 mRozměry
- 2 x 1 550 HPVýkon motoru
Itálie » Mar Ligure
- Oblíbené
- SPECIáLNí CENA
Motorová jachta
Fairline Targa 45 Open
Best Fairline T45 Deal mit Liegeplatz in Port Andratx
- 14,54 x 4,31 mRozměry
- 2 x 480 HPVýkon motoru
Španělsko » Mallorca » Port Andratx
- Oblíbené
- TOP
Kajutový člun, Motorová jachta
Fairline Targa 28
Uitzonderlijk Verzorgd & Zeer Compleet
- 9,10 x 3,10 mRozměry
- 2 x 235 HPVýkon motoru
Nizozemsko » Limburg » Roermond
- Oblíbené
- TOP
Motorová jachta
Fairline Squadron 78
- 23,95 x 5,64 mRozměry
- 2 x 1 550 HPVýkon motoru
Chorvatsko » Primorje-Gorski kotar » Marina Punat
- Oblíbené
- Oblíbené
- Včetně přívěsu
Sportovní loď
Fairline Carrera 24
- 7,50 x 2,65 mRozměry
- 272 HPVýkon motoru
Německo » Bodamské jezero » Friedrichshafen
- Oblíbené
Kajutový člun, Motorová jachta
Fairline Targa 30
- 9,08 x 2,96 mRozměry
- 2 x 170 HPVýkon motoru
Španělsko » Mallorca » Puerto Portals
- Oblíbené
Hardtop, Motorová jachta, Sportovní loď
Fairline Targa 52 GT
Mk III
- 16,22 x 4,27 mRozměry
- 2 x 775 HPVýkon motoru
Belgie » Severní moře » Breskens
- Oblíbené
Deck boat, Sloep, Sportovní loď
Fairline Targa 35
(1993) – Impecável e Pronto a Navegar!
- 10,14 x 3,48 mRozměry
- 2 x 231 HPVýkon motoru
Portugalsko » Aveiro » Marina Agra do Douro
- Oblíbené
Flybridge, Motorová jachta, Sportovní loď
Fairline Squadron 50
3+1 Kabinen, Refit
- 14,95 x 4,39 mRozměry
- 2 x 610 HPVýkon motoru
Německo » Bavorsko » Main-Donau Kanal
- Oblíbené
Flybridge
Fairline Phantom 48
2009 Eu Vat Paid
- 14,65 x 4,46 mRozměry
- 2 x 575 HPVýkon motoru
Dánsko » Mitteljütland » Skive Zip code 7800
- Oblíbené
Flybridge, Motorová jachta, Sportovní loď
Fairline Squadron 55
Amazing condition
- 16,54 mRozměry
- 2 x 715 HPVýkon motoru
Chorvatsko » Istrie
- Oblíbené
Flybridge, Motorová jachta
Fairline Squadron 68
- 21,14 x 5,23 mRozměry
- 2 x 1 150 HPVýkon motoru
Turecko » Bodrum
- Oblíbené
Motorová jachta
Fairline Targa 45GT
- 14,53 x 4,32 mRozměry
- 2 x 480 HPVýkon motoru
Itálie » Adriatic Sea » Lignano
- Oblíbené
Flybridge, Motorová jachta
Fairline Phantom 42
Phantom 42
- 12,00 x 4,00 mRozměry
- 2 x 340 HPVýkon motoru
Chorvatsko » Adriatic Sea » Kroatien
- Oblíbené
- Oblíbené
- Oblíbené
Motorová jachta
Fairline Targa 33
Neue Motoren und neuer Antrieb, nur 12 Stunden
- 9,99 x 3,28 mRozměry
- 2 x 200 HPVýkon motoru
Španělsko » Costa Blanca » Denia
- Oblíbené
- TOP
Kajutový člun, Motorová jachta, Sportovní loď
Fairline Carrera 24
2× Volvo AQ171C - top gepflegt Bodenseezulassung
- 7,40 x 2,88 mRozměry
- 2 x 167 HPVýkon motoru
Německo » Bodamské jezero » 78345 Moos
- Oblíbené
Motorová jachta
Fairline Phantom 41
Supper Deal Urlaubsklar
- 12,34 x 4,24 mRozměry
- 2 x 355 HPVýkon motoru
Chorvatsko » Adriatic Sea » Novi Vindolski
- Oblíbené
Klasický motorový člun, Motorová jachta, Sportovní loď
Fairline Targa 30
Super velholdt
- 9,50 x 3,10 mRozměry
- 2 x 175 HPVýkon motoru
Dánsko » Öresund » Greve Marina
- Oblíbené
- Oblíbené
Motorová jachta
Fairline Squadron 55
1/6 share (8 weeks)
- 2 x 900 HPVýkon motoru
Španělsko » Mallorca » alcudia
- Oblíbené
- Včetně přívěsu
Motorová jachta
Fairline Mirage 29
Diesel,Straßentrailer,Neue Persenning
- 9,00 x 2,90 mRozměry
- 200 HPVýkon motoru
Německo » Dolní Sasko » 26676
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- 16
Vaše kritéria vyhledávání
Motorové čluny / Fairline
Upravit vyhledávání