Deze 2021 Elan E3, First Privat owner is ontworpen door Humphreys Yacht Design en gebouwd door Elan, is een moderne en sportieve polyester zeiljacht van 9.25m lengte, 3.22m breedte en een diepgang van 2.15m, met knikspant, bulbkiel en een eiken interieur.
Met 3 hutten en een stahoogte tot 1.85m in de salon biedt zij comfortabele accommodatie in een lichtgewicht en wendbaar ontwerp. Ze verdringt slechts 3.986 ton en wordt aangedreven door een Volvo Penta D1-20F dieselmotor van 18pk met slechts 215 draaiuren, saildrive en een klapschroef.
Het 7/8 tuig is uitgerust met een doorgelat grootzeil en genua van OneSails uit 2021, aangevuld met een North Sails grootzeil (2017), Prime Sails genua (2016) en een OneSails gennaker (2023) voor lichtweer. Alle zeilen zijn in 2026 onderhouden, gewassen en kleine reparaties uitgevoerd bij Aerosails in Huizen, factuur beschikbaar. Het tuig wordt verder ondersteund door 4 Harken lieren.
De navigatieapparatuur bestaat uit een volledig B&G systeem met Zeus3 kaartplotter, NAC-3 autopiloot met Triton keypad, een V60 marifoon met AIS-ontvanger, echolood, log en windset.
Aan boord is het comfort goed verzorgd met een binnen- en buitendouche, toilet met 70 liter vuilwatertank, koelkast, oven, 2-pits gasfornuis en warmwaterboiler.
Alle informatie over het schip kunt u vinden op onze eigen internetsite yachtingcompany.nl inclusief een inventarislijst met foto’s/slideshow.
Kijkt u ook eens bij interview verkoper, voor een persoonlijke noot van de eigenaar.
Mocht u verder nog vragen hebben of een bezichtigingsafspraak willen maken dan vernemen wij het graag.
Met vriendelijke groet,
Team Yachtingcompany.
Openingstijden verkooplocatie:
Maandag: op afspraak
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 – 16.00
Zaterdag: 11.00 – 16.00
Zondag: gesloten
- 161
- 8
- Dela
Elan E3
Första privata ägaren!
- Längd x Bredd9,25 m x 3,22 m
- Djupgående2,15 m
- Årsmodell2021
- MaterialGlasfiber
- Max. antal personer100 personer
- Typ av erbjudandeBegagnad båt
- Båtens namnDisco Volante
- TillverkareElan Yachts
- ModellE3
- Skickväldigt bra skick
- Fri höjd under broar16,00 m
- Deplacement3 980 kg
- Ballast895 kg
- Skrovfärgvit
- Antal hytter2 hytter
- Antal kojer6 kojer
- Färskvattentank140 l Vatten
- Septitank70 l Avloppsvatten
- FramdrivningSaildrive
- MotorVolvo Penta
- Motoreffekt1 x 18 hk / 13 kW
- Bränsle40 l Diesel
- Årsmodell motor2021
- Motortimmar215 h
- Storsegel1 m² (Fullattat storsegel)
- Genua1 m²
- Gennaker1 m²
Behöver du mer information?
Plats
Nederländerna » IJsselmeer » Almere
Anmärkningar
2021 Elan E3, 129 500 EUR
Detta är texten på originalspråket.
Ett ögonblick, vi översätter texten åt dig.
Tyvärr kunde texten inte översättas automatiskt.
Denna text är automatiskt översatt.
Utrustning
- Kompass: Plastimo
- Vindmätare: B&G
- Autopilot: B&G NAC-3 + Triton� Keypad
- Kartplotter: B&G Zeus3 7
Video
Tjänster
Yachtförsäkring från Pantaenius
Få en gratis offert härYachtexpertise
Yacht and Boat surveysEU:s mervärdesskatt och status som unionsvaror
Låt oss nu göra en kostnadsfri bedömning av din momsstatusTransport och leveranser av båtar
Få en kostnadsfri prisuppskattning för din önskade rutt – redan idagBegär en offert för båttransport
Få bekväma offerter för din båttransport
































































































