Airon Marine 278 – Uitstekend onderhouden, zeer compleet en in uitzonderlijke staat
Prachtige en uitstekend onderhouden trailerbare Airon Marine 278, voorzien van talrijke opties en uitgerust met alles wat nodig is om comfortabel en zorgeloos van het water te genieten. Dankzij de ruime accommodatie is deze boot bovendien uitermate geschikt om er heerlijke weekenden aan boord mee door te brengen.
De boot is uitgerust met elektronische gashendels en twee motoren, waardoor manoeuvreren en aanmeren bijzonder eenvoudig en nauwkeurig verloopt. De combinatie van de twee motoren met Duoprop-schroeven zorgt voor een uitstekende controle, zeer stabiel vaargedrag en veel vertrouwen, zowel tijdens het manoeuvreren als tijdens het varen op snelheid.
Een bijzonder pluspunt is de uitzonderlijke staat waarin deze Airon Marine verkeert. De boot heeft nooit in zout water gevaren, waardoor zowel het exterieur als de techniek bijzonder mooi bewaard zijn gebleven. Ze is steeds met de nodige zorg onderhouden en verkeert dan ook in een uitstekende staat.
De Airon Marine 278 werd gebouwd bij de exclusieve Italiaanse werf Airon Marine, waar boten nog met oog voor detail en vakmanschap worden gebouwd. Hier staat ambachtelijk bootbouwen centraal, in plaats van massaproductie. Dat is duidelijk terug te zien in de afwerking, bouwkwaliteit en het karakter van deze Italiaanse sportcruiser.
Een zeer complete, comfortabele en uitzonderlijk goed onderhouden boot voor wie op zoek is naar kwaliteit, comfort, uitstekende manoeuvreerbaarheid en het echte Italiaanse vakmanschap.
Een boot die zowel qua uitrusting als staat een bezichtiging absoluut waard is.
Trailer beschikbaar tegen meerprijs.
- 82
- Dela
Airon Marine 278
Mycket välskött – Alla tillval – I nyskick
- Längd x Bredd8,20 m x 2,50 m
- Motoreffekt2 x 225 hk
- BränsleBensin
- Årsmodell2010
- Typ av erbjudandeBegagnad båt
- TillverkareAiron Marine
- Modell278
- SkickSom ny
- CE-märkningC - Kustnära vatten
- MaterialGlasfiber
- SkrovtypPlanande
- Skrovfärgvit
- FramdrivningAkterdrev
- MotorVolvo Penta
- Motoreffekt2 x 225 hk / 165 kW
- BränsleBensin
- Årsmodell motor2010
- Motortimmar530 h
Behöver du mer information?
Plats
Belgien » Flanders » Kuurne
Anmärkningar
2010 Airon Marine 278, 49 500 EUR
Detta är texten på originalspråket.
Ett ögonblick, vi översätter texten åt dig.
Tyvärr kunde texten inte översättas automatiskt.
Denna text är automatiskt översatt.
Utrustning
- Diskbänk
- Kylskåp
- GPS
- Hastighetsmätare
- Kartplotter
- Djupmätare
- Landströmsanslutning
- Lanternor
- Ankare
- Batteri
- Ankarspel i fören
- Elektrisk toalett
- CD-spelare
- Radio
- Högtalare i cockpit
- Integrerad badplattform
- Badstege
- Sittbrunnsbord
- Däcksdusch
- Helkapell
- Sittbrunnskapell
- Biminitopp
- Vinterkapell
Tjänster
Yachtförsäkring från Pantaenius
Få en gratis offert härYachtexpertise
Yacht and Boat surveysEU:s mervärdesskatt och status som unionsvaror
Låt oss nu göra en kostnadsfri bedömning av din momsstatusTransport och leveranser av båtar
Få en kostnadsfri prisuppskattning för din önskade rutt – redan idagBegär en offert för båttransport
Få bekväma offerter för din båttransport
Fler annonser från Demar Marine

Bowrider, Sportbåt
Sea Ray SPX23

Bowrider, Sportbåt
Regal Regal
- Alla erbjudanden från Demar Marine
- Airon Marine motorbåtar











































