De Valk 12.30 AK ‘Aguadulce’ is een klassiek gelijnd en degelijk gebouwd motorjacht van Jachtbouw P. Valk uit Franeker. Met haar rondspant romp, royale breedte van 3,90 meter en een doorvaarthoogte van circa 2,45 meter is zij een comfortabele kruiser met een groot vaargebied.
Het interieur is uitgevoerd in teak en verkeert in zeer goede staat. De klassieke blauwe bekleding sluit mooi aan bij het karakter van het schip. De indeling biedt vier slaapplaatsen verdeeld over twee hutten, een complete keuken en een badkamer met elektrisch toilet en douche. Dankzij de stahoogte van circa 1,95 meter in de salon is er ook binnen voldoende bewegingsruimte.
De betrouwbare DAF 575 zescilinder diesel van 105 PK zorgt voor de voortstuwing. Een boegschroef ondersteunt bij het manoeuvreren en dankzij de dubbele hydraulische besturing kan zowel binnen als buiten worden gevaren. Ook zijn kimkielen om droog te vallen aanwezig.
De uitrusting is door de jaren heen op verschillende punten gemoderniseerd. Zo beschikt ‘Aguadulce’ over Raymarine GPS en plotter uit 2022, Raymarine AIS uit 2025, een Victron elektrische installatie, Fisher Marine generator en twee zonnepanelen. De koelkast is in 2026 vernieuwd.
Ook aan het exterieur is recent aandacht besteed. De romp is in 2025 geschilderd en de antifouling is eveneens in 2025 vernieuwd. De met teak belegde dekken, mahoniehouten mast en beige sprayhood geven het schip een verzorgde en klassieke uitstraling. De opbouw moet wel geschilderd worden.
Een ruime en sfeervolle Valkvlet met een mooi bewaard gebleven interieur, degelijke techniek en verschillende recente vernieuwingen. Een aantrekkelijk schip voor liefhebbers van een traditioneel Nederlands motorjacht waarmee comfortabel langere reizen kunnen worden gemaakt.
- 169
- 5
- Podijeli
Valk Vlet 12.30 BB
- Duljina x Širina12,30 m x 3,90 m
- Snaga motora105 KS
- Godina proizvodnje1984
- Vrsta ponudeRabljeno plovilo
- Ime brodaValk Vlet 12.30 BB
- ProizvođačP. Valk Franeker B.V.
- ModelVlet 12.30 BB
- Gaz1,10 - 1,10 m
- Visina za prolaz ispod mosta2,45 m
- Istisnina15.000 kg
- Br. kabina2 kabine
- Broj ležajeva4 ležajevi
- Spremnik za slatku vodu600 l Voda
- Fekalni spremnik45 l Otpadne vode
- MotorDAF 575
- Snaga motora1 x 105 KS / 77 kW
- Gorivo600 l
Trebaš li više detalja?
Lokacija
Nizozemska » Gouda
Napomene
1984 Valk Vlet 12.30 BB, EUR 99.500,-
Ovo je tekst na izvornom jeziku.
Samo trenutak, tekst se prevodi.
Nažalost, tekst se nije mogao automatski prevesti.
Ovaj je tekst automatski preveden.
Oprema
- AIS
- Sidro
- Baterija
- Pramčano sidreno vitlo
- Sohe
- Dubinomjer
- Vatrogasni aparat
- Hladnjak
- GPS
- Grijanje
- Inverter
- Mikrovalna pećnica
- Navigacijska rasvjeta
- Kartploter
- Priključak na kopno
- Sudoper
- Solarni panel
- Krmeno sidreno vitlo
- Ljestve za kupanje
- VHF radiostanica
Usluge
Osiguranje jahti od Pantaenius
Zatraži besplatnu ponudu ovdjeYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPDV EU i status robe Unije
Besplatno provjeri svoj PDV statusPrijevoz i transfer jahti
Besplatna ponuda za vašu odabranu rutu – danasZatražite ponudu za prijevoz broda
Jednostavno zatražite ponude za prijevoz vašeg broda.
Ostali oglasi od Smits Jachtmakelaardij

Motorna jahta
Barkas 11.00 OK

Motorna jahta
Divank Uscire 635

Motorna jahta
Buijs Kruiser 10.80 OK

Motorna jahta
Valkkruiser 12.50 AK Cabrio
- Svi oglasi od Smits Jachtmakelaardij
- Valk motorni brodovi



























































































