De Valkkruiser “Waterman” is een royaal opgezet Nederlands motorjacht uit 1992, gebouwd door Gijs van der Valk in Waalwijk. Met haar lengte van 13,50 meter en breedte van 4,10 meter biedt zij bijzonder veel leefruimte. De indeling met twee hutten en in totaal zes slaapplaatsen maakt het schip zeer geschikt voor langere reizen en comfortabel verblijf aan boord.
Voor de voortstuwing zorgt de bekende DAF 615 zescilinder dieselmotor van 135 PK met circa 2.488 draaiuren. Daarnaast beschikt Waterman over zowel een 24V Vetus boegschroef als een hekschroef. Een Yanmar generator, Victron apparatuur en Webasto dieselverwarming maken de technische uitrusting compleet.
Binnen is het schip traditioneel en degelijk afgewerkt in mahoniehout met fraai lijstwerk en veel kastruimte. De royale salon, dinette en keuken bieden veel leefruimte. De keuken beschikt onder andere over een inductiekookplaat, magnetron en twee Coolmatic koelkasten. De badkamer is voorzien van een elektrisch toilet en een separate douchecabine. In 2026 zijn bovendien een nieuwe Isotemp 60-liter boiler en hydrofoor geplaatst.
Waterman vraagt aan de buitenzijde wel om aandacht van een volgende eigenaar. Het schilderwerk dient vernieuwd te worden, het teak op het achterdek moet worden verwijderd en ook de voorramen van de tent over het achterdek zijn aan vervanging toe. De antifouling dateert van 2023. Deze werkzaamheden zijn dan ook meegenomen in de positionering en vraagprijs van het schip.
Een zeer ruime en degelijk gebouwde Valkkruiser met veel potentie, een betrouwbaar DAF-motorblok en een comfortabel mahoniehouten interieur. Een interessant schip voor de koper die de buitenzijde naar eigen inzicht wil aanpakken en daarmee een fraaie klassieke Valkkruiser als basis zoekt.
- 42
- 1
- Sdílet
Valkkruiser 13.50 AK
- Délka x Šířka13,50 m x 4,10 m
- Výkon motoru135 HP
- Rok výroby1992
- Typ nabídkyPoužitá loď
- Název lodiValkkruiser 13.50 AK
- VýrobceValkkruiser
- Model13.50 AK
- Ponor1,20 m
- Podjezdná výška mostu3,85 m
- Výtlak16 000 kg
- Počet kabin2 kajuty
- Počet míst na spaní6 lůžka
- Objem nádrže na vodu1 000 l Voda
- MotorDAF 615
- Výkon motoru1 x 135 HP / 99 kW
- Palivo500 l
Potřebujete další podrobnosti?
Umístění
Nizozemsko » Steenwijk
Poznámky
1992 Valkkruiser 13.50 AK, 99 500 EUR
Toto je text v původním jazyce.
Okamžik prosím, text se překládá.
Bohužel se text nepodařilo automaticky přeložit.
Tento text byl přeložen automaticky.
Vybavení
- Kotva
- Baterie
- Příďový kotevní vrátek
- Davit (lodní jeřáb)
- Hloubkoměr
- Hasicí přístroj
- Chladnička
- Topení
- Měnič
- Mikrovlnná trouba
- Navigační osvětlení
- Břehová přípojka
- Dřez
- Záďový kotevní vrátek
- Koupací žebřík
- Televizor
Služby
Pojištění jachet od Pantaenius
Získejte bezplatnou nabídku zdeYachtexpertise
Yacht and Boat surveysDPH v EU a status zboží Unie
Nechte si nyní zdarma posoudit svůj status z hlediska DPHPřeprava a dodávky jachet
Získejte ještě dnes bezplatný cenový odhad pro trasu podle vašeho výběruVyžádejte si nabídku přepravy lodí
Získejte výhodné nabídky na přepravu lodí
Další nabídky od Smits Jachtmakelaardij

Motorová jachta
Valkkruiser 13.60 AK Classic

Motorová jachta
Valkkruiser Content 13.00 AK Cabrio

Motorová jachta
Valkkruiser 14.00 AK Cabrio

Motorová jachta
Barkas 11.00 OK
- Všechny nabídky od Smits Jachtmakelaardij
- Valkkruiser motorové čluny





































































































