OblíbenéPřihlášení
  • Hakvoort 71
  • Hakvoort 71
  • Hakvoort 71
  • Hakvoort 71
  • Hakvoort 71
  • Hakvoort 71
  • Hakvoort 71
zpět
více
  • 72 Hovory v posledních 7 dnech
  • S 4 lidmi v oblíbených4

Použitá loď, Motorová jachta

Hakvoort 71

Uložit jako oblíbené

1 390 000 EUR

přibližně. 33 646 000 Kč

bez DPH


  • Délka x Šířka21,70 m x 6,00 m
  • Výkon motoru2 x 240 PS
  • PalivoNafta
  • Rok výroby1993
  • Typ nabídkyPoužitá loď

  • VýrobceHakvoort
  • Model71
  • Ponor2,00 m
  • MotorCummins
  • Výkon motoru2 x 240 PS / 177 kW
  • PalivoNafta

Umístění

Nizozemsko » Rotterdam


Poznámky

1993 Hakvoort 71, 1 390 000 EUR

Toto je text v původním jazyce.
Automatický překlad tohoto textu bohužel není k dispozici.
(max. 2000 znaků)

Text je na chvíli přeložen.

Bohužel se text nepodařilo automaticky přeložit.

Gebouwd door Hakvoort Maritiem in 1993, naar een ontwerp van Pieter Beeldsnijder Design en met het scheepsontwerp van Herman Jansen SSB.

Meer foto's beschikbaar bij ons op de site: IYM.Yachts

Het jacht is sinds de oplevering in bezit geweest van dezelfde familie, totdat de huidige eigenaar haar heeft overgenomen. De nieuwe eigenaar heeft aanzienlijk geïnvesteerd in het jacht door het interieur volledig te vernieuwen, het teakdek opnieuw aan te brengen en de romp en opbouw opnieuw te laten schilderen.

Interieur en layout
Oorspronkelijk werd het jacht ontworpen met drie hutten en een bemanningshut in het voorschip (voor vier personen), maar de eerste eigenaar koos ervoor om de twee voorste hutten samen te voegen tot één royale, volle-breedte hut met ensuite badkamer.

Het klassieke interieur, ontworpen door Pieter Beeldsnijder, biedt plaats aan zes gasten in drie hutten: een volle-breedte master cabin, een volle-breedte VIP-cabin en een twin guest cabin, elk met een eigen badkamer.

De ruime salon beschikt over een grote zithoek met plaats voor acht gasten en biedt veel natuurlijk licht door de grote ramen.

Het bovendek biedt volop ruimte om te zonnen en om buiten te dineren of te ontspannen. Op het achterdek is eveneens een eettafel met zitgelegenheid voor acht personen.

Motorisering

Aangedreven door twee Cummins dieselmotoren van elk 240 pk behaalt het jacht een kruissnelheid van 9 knopen en een topsnelheid van 11 knopen, met een bereik van circa 2.500 zeemijlen.
Het jacht is uitgerust met stabilisatoren voor extra comfort als het schip voor anker ligt.

Refit

In 2022 heeft het jacht een uitgebreide refit ondergaan, waaronder:

  • Volledige vernieuwing van het teakdek
  • Revisie van alle technische installaties
  • Schilderen van romp en opbouw


Bijzonderheden
• In 2021 overgegaan naar de tweede en huidige eigenaar, afkomstig van de eerste eigenaar sinds oplevering
• Langeafstand “pocket explorer” met een bereik van 2.500 zeemijl
• Uitstekend geschikt als eigenaar-gevaren jacht
• Uitgebreide refit recent afgerond (2022)
• Inklapbaar mastontwerp voor een lagere doorvaarthoogte
• Stalen romp en aluminium opbouw in uitstekende staat
• Ruime dekken: goed ontworpen en royale buitenruimtes, ideaal om te ontspannen, te dineren en te genieten van panoramische uitzichten, wat de beleving aan boord versterkt
• Uitzonderlijk Nederlands vakmanschap: gebouwd volgens de hoogste standaarden, met gebruik van hoogwaardige materialen en oog voor detail in elk onderdeel. Op deze manier worden schepen van dit formaat tegenwoordig niet meer gemaakt.
• Teak interieur: prachtig teakhout toegepast door het hele schip, uitgevoerd met hoogwaardig vakmanschap

Neem contact met ons op voor meer informatie over dit jacht.

Tento text byl přeložen automaticky.


Video

Tento obsah nelze zobrazit.

Na této webové stránce jste zakázali soubory cookie Marketing.

Služby


Další nabídky od International Yacht Management

Úspěšný prodej s Boat24

Prodejte motorový člun