Te koop: Linssen 35 SL Sedan "75 Edition" | Ophoven (BE)
Algemeen: Deze schitterende Linssen 35 SL Sedan "75 Edition" uit 2024 is afkomstig van de eerste eigenaar en verkeert in uitstekende staat. Een unieke kans om direct te genieten van Linssen-kwaliteit, zonder levertijd! Deze prachtige Linssen wordt aangeboden inclusief btw, voor zakelijke kopers bestaat de mogelijkheid om de Duitse btw te verrekenen. Een aantrekkelijk alternatief voor nieuw.
Indeling: De boot biedt een slimme en comfortabele indeling met een ruime salon, kombuis, een royale eigenaarshut en een separate douche en toilet. Dankzij het doordachte ontwerp geniet u van veel leefruimte en opbergruimte.
Uitrusting: Deze Linssen 35 SL Sedan is uitgerust met een krachtige, maar zuinige Volvo Penta D2-75 dieselmotor (slechts 698 draaiuren), plus een boegschroef én hekschroef voor extra manoeuvreergemak. Daarnaast voorzien van hoogwaardige materialen en alle gemakken voor een aangenaam verblijf aan boord.
Vaareigenschappen: De Linssen 35 SL Sedan staat bekend om haar stabiele en comfortabele vaargedrag. Geschikt voor zowel binnenwateren als grotere vaargebieden, ideaal voor lange tochten en ontspannen cruisen.
Plan een vrijblijvende bezichtiging: Neem contact op met onze jachtmakelaar in Limburg via #######@wwy.nl of bel +31 (0) 627 091 056. White Whale Limburg is bereikbaar van dinsdag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur.
.
Wilt u ook uw boot verkopen? White Whale Yachtbrokers heeft 11 kantoren in Europa. Wij verkopen uw boot gewoon vanuit uw eigen ligplaats, tegen een lage courtage. Gratis adverteren op de alle relevante en toonaangevende websites. Vraag ons gerust om een voorstel voor uw eigen jacht.
Uw boot verkopen . . . Wijhelpen u graag!
.
- 75
- 14
- Dela
Begagnad båt, Motoryacht
Linssen 35 SL Sedan
- Längd x Bredd10,70 m x 3,35 m
- Motoreffekt75 hk
- BränsleDiesel
- Årsmodell2024
- Typ av erbjudandeBegagnad båt
- Båtens namnLinssen 35 SL Sedan
- TillverkareLinssen Yachts
- Modell35 SL Sedan
- CE-märkningC - inshore
- Djupgående1,00 m
- MaterialStål
- StyrningRattstyrning
- Fri höjd190 cm
- Antal hytter1 hytt
- Toaletter1 toalett
- Dusch1 dusch
- Färskvattentank240 l Vatten
- DrivningInombordare med rak axel (D-Drive)
- MotorVolvo Penta D2-75
- Motoreffekt1 x 75 hk / 55 kW
- Bränsle240 l Diesel
- Motortimmar698 h
Behöver du mer information?
Plats
Nederländerna » Ophoven (BE)
Anmärkningar
2024 Linssen 35 SL Sedan, 329 000 EUR
Detta är texten på originalspråket.
Ett ögonblick, vi översätter texten åt dig.
Tyvärr kunde texten inte översättas automatiskt.
Denna text är automatiskt översatt.
Utrustning
- AIS
- Ankare
- Batteri
- Batteriladdare
- Länspump
- Varmvattenanläggning
- Bogpropeller
- Cockpitbord
- Djupmätare
- Eldsläckare
- Frys
- Kylskåp
- GPS
- Värme
- Inverter
- Navigationsljus
- Kartplotter
- Landströmsanslutning
- Hastighetsmätare
- Badstege
- Varmvattenanläggning
- Tryckvattenanläggning
Video
Services
Yachtförsäkring från Pantaenius
Få en gratis offert härYachtexpertise
Yacht and Boat surveysBegär en offert för båttransport
Få bekväma offerter för din båttransport
Fler annonser från White Whale Limburg

Motoryacht
Linssen Grand Sturdy 430

Motoryacht
Linssen Grand Sturdy 500 Sedan

Motoryacht
Catfish 1500

Motoryacht
Elling E3 Ultimate
- Linssen 35 SL Sedan
- Alla erbjudanden från White Whale Yachtbrokers
- Linssen motorbåtar


























































