Bouwjaar 1977 | Gebouwd in Zaandam
Een échte zeilboot voor wie houdt van zeilen. Deze Dehler Optima 92, ontworpen door de legendarische E.G. van de Stadt, combineert tijdloze lijnen met bewezen zeileigenschappen. Gebouwd in 1977 in Zaandam en sindsdien met zorg onderhouden en gemoderniseerd.
Zeilen zoals het bedoeld is
De Optima 92 staat bekend om haar evenwichtige romp en prettige zeilgedrag – zowel bij lichte bries als stevige wind. Met het stuurwiel heb je directe controle en voel je precies wat het schip doet. De zeer recente zeilen zorgen voor optimale prestaties en jaren zorgeloos vaarplezier.
Gezellig en doordacht
Onder dek vind je een knusse, praktische indeling. Ideaal voor weekendtochten of een langere zomervakantie op het water met z'n tweeën of een klein gezin. De afgelopen jaren zijn diverse upgrades en vernieuwingen doorgevoerd, waardoor dit schip klaar is om het water op te gaan.
Hoogtepunten
- Ontwerp: E.G. van de Stadt
- Stuurwiel: directe respons en comfortabel zeilen
- Nieuwe zeilen: recent vernieuwd
- Diverse upgrades: technisch up-to-date gebracht
Interesse of vragen?
Neem contact op met Allround Yachting in Andijk voor een bezichtiging of meer informatie.
???? www.allroundyachting.nl of +31(0)85 - 050 19 20





































































































