Motorová plachetnice
- Oblíbené
- TOP
Motorová plachetnice, Plachetní jachta
Nauticat 37
- 11,75 x 3,65 mRozměry
- 1 x 54 HP / 40 kWVýkon motoru
Německo » Hamburk » Wedel
- Oblíbené
- TOP
Katamarán, Motorová plachetnice
Lagoon 410
1998, 4cabines 4sdb
- 12,50 x 7,20 mRozměry
- 2 x 40 HP / 29 kWVýkon motoru
Španělsko » France Espagne
- Oblíbené
- TOP
Gulet, Motorová plachetnice
Cosmos
Greek Openwater Motorsailer - Mavrikos Syros A Life Long Dream
- 23,90 x 6,00 mRozměry
- 2 x 350 HP / 257 kWVýkon motoru
Řecko » ALIMOS ATHENS
- Oblíbené
- TOP
Gulet, Motorová plachetnice, Plachetní jachta
Gulet
Beeindruckende Yacht aus massivem Holz, erstklassigen Zustand
- 14,70 x 5,10 mRozměry
- 1 x 135 HP / 99 kWVýkon motoru
Chorvatsko » Sibenik-Knin
- Oblíbené
- Včetně přívěsu
Loď s plochým dnem, Motorová plachetnice, Plachetní jachta
MacGregor 26M
Yamaha 70hp
- 8,00 x 2,40 mRozměry
Chorvatsko » Zadar » Privlaka
- Oblíbené
- Majitelská verze
Motorová plachetnice, Oceánská jachta (bluewater), Plachetní jachta
Nauticat 44
Excellent condition
- 13,23 x 3,95 mRozměry
- 1 x 120 HP / 88 kWVýkon motoru
Černá Hora » Tivat
- Oblíbené
Motorová plachetnice, Plachetní jachta
Bicker Biga 29 MS
Einzigartiges Einzelstück der Bicker-Werft in Bestzustand
- 8,95 x 2,85 mRozměry
- 1 x 24 HP / 18 kWVýkon motoru
Německo » Flensburský fjord » Sonwik Yachthafen
- Oblíbené
- Včetně přívěsu
Motorová plachetnice
Imexus 28
Imexus 28 2011 including trailer
- 8,50 x 2,50 mRozměry
- 1 x 130 HP / 96 kWVýkon motoru
Rumunsko » Slobozia
- Oblíbené
- Majitelská verze
Deck saloon, Motorová plachetnice, Plachetní jachta
Siltala Nauticat 38
für Langfahrt ausgerüstet Living on Board
- 12,20 x 3,40 mRozměry
- 1 x 140 HP / 103 kWVýkon motoru
Německo » Severní moře » Wilhelmshaven
- Oblíbené
Motorová plachetnice
Beneteau Océanis 30.1
Barre Franche Yanmar 3YM20 Diesel (15KW/21CV) 2021 130k€
- 9,53 x 2,99 mRozměry
- 1 x 21 HP / 15 kWVýkon motoru
Francie » Les Sables d'Olonne
- Oblíbené
Motorová plachetnice, Oceánská jachta (bluewater), Plachetní jachta
Seafinn 39
Tukeva purjehtiva moottoripursi
- 12,00 x 3,80 mRozměry
- 1 x 115 HP / 85 kWVýkon motoru
Finsko » Jižní Finsko » Helsinki Jouko lindgren telakka
- Oblíbené
- Včetně přívěsu
Motorová plachetnice, Tradiční plachetnice
Navimor Voilier Navimor Carter 30
- 9,07 x 3,08 mRozměry
- 1 x 12 HP / 9 kWVýkon motoru
Švýcarsko » Neuchâtelské jezero » Yvonand
- Oblíbené
Motorová plachetnice
Jeanneau Sun Odyssey 410
Sun Odyssey 410
- 12,35 x 3,99 mRozměry
- 1 x 45 HP / 33 kWVýkon motoru
Chorvatsko » Sibenik-Knin » Primošten
- Oblíbené
- Majitelská verze
Motorová plachetnice, Oceánská jachta (bluewater), Plachetní jachta
Bavaria Cruiser 51
- 15,60 x 4,66 mRozměry
- 1 x 75 HP / 55 kWVýkon motoru
Itálie » Liguria » IMPERIA
- Oblíbené
- Včetně přívěsu
Motorová plachetnice, Plachetní jachta, Tradiční plachetnice
Fricke & Dannhus Seezunge Typ B/ Catboat
Familienfreundliches Boot zum Tuckern oder Segeln
- 6,50 x 3,15 mRozměry
- 1 x 18 HP / 13 kWVýkon motoru
Německo » Weser » Bremen-Grohn
- Oblíbené
Daysailer, Jola, Motorová plachetnice
Beneteau 393 Clipper
Polonya bayraklı
- 11,70 x 3,95 mRozměry
- 1 x 55 HP / 40 kWVýkon motoru
Krocan » Beylikdüzü/İstanbul
- Oblíbené
Motorová plachetnice, Oceánská jachta (bluewater), Tradiční plachetnice
Gibert Marine Gibsea 472
Basé à Tahiti
- 14,00 x 4,30 mRozměry
- 1 x 54 HP / 40 kWVýkon motoru
Francouzská Polynésie » Tahiti
OblíbenéMotorová plachetnice, Oceánská jachta (bluewater), Plachetní jachta
Brofjord 36
- 10,80 x 3,50 mRozměry
- 1 x 106 HP / 78 kWVýkon motoru
Švédsko » Svealand » Lidingö
- Oblíbené
Center Cockpit, Ketch, Motorová plachetnice
Moody Halberdier
PRICE REDUCED Classic blue water cruiser/live-aboard
- 11,00 x 3,80 mRozměry
- 1 x 50 HP / 37 kWVýkon motoru
Itálie » Livorno
- Oblíbené
Motorová plachetnice, Plachetní jachta
Aloa 25
Voilier
- 7,80 x 2,70 mRozměry
- 1 x 9,9 HP / 7,3 kWVýkon motoru
Nizozemsko » Zeeland » Colijnsplaat
- Oblíbené
Deck saloon, Motorová plachetnice, Plachetní jachta
Moody 33 Eclipse
Decksalon
- 9,90 x 3,40 mRozměry
- 1 x 30 HP / 22 kWVýkon motoru
Francie » Korsika
- Oblíbené
- TOP
Motorová plachetnice, Oceánská jachta (bluewater), Plachetní superyacht
ABA Reinke 16M
Aluminio – Bluewater Cruise
- 17,00 x 4,90 mRozměry
- 2 x 140 HP / 103 kWVýkon motoru
Španělsko » Costa Barcelona
- Oblíbené
- TOP
Motorová plachetnice
LM 30
Bau-Nr.234, gepflegter LM 30 aus Erstbesitz
- 9,35 x 3,05 mRozměry
- 1 x 36 HP / 26 kWVýkon motoru
Německo » Severní moře » Wilhelmshaven
- Oblíbené
Kýlová loď, Motorová plachetnice
Plastivela Gura
- 7,30 x 2,60 mRozměry
- 1 x 8,0 HP / 5,9 kWVýkon motoru
Švýcarsko » Ženevské jezero » Port de Celigny
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- 12
Motorové plachetnice patří mezi námořní hermafrodity. Motorová plachetnice je loď, která je konstrukčně podobná plachetní jachtě, ale je vybavena poddimenzovaným lanovím a tedy i plochou plachet. Na druhou stranu má každá motorová plachetnice výkonnou dimenzovanou pohonnou jednotku v podobě jednoho nebo dvou dieselových motorů. Plachtovina na motorové plachetnici pouze podporuje výkon motoru. V tomto smyslu nejsou motorové plachetnice sofistikovanými plachetními jachtami, ale pomalu se pohybujícími motorovými plavidly v podobě plachetní jachty. Jednou z výhod motorových plachetnic je velkorysý prostor v podpalubí a na palubě. Motorová plachetnice s výkonnou pohonnou jednotkou je obzvlášť užitečná v oblastech se slabým větrem. V bouři je naopak malá plocha plachet motorové plachetnice zárukou bezpečnosti.