# Vedette 8.20 OK Cabrio – Uitzonderlijk nette uitvoering met nog net geen. 1.000 vaaruren
Deze prachtige Vedette 8.20 OK Cabrio uit 2006 verkeert in een staat die zelden wordt aangetroffen. Het schip heeft gedurende circa twintig jaar beschut in een scheepshuis gelegen en is met veel zorg onderhouden. Dit is zichtbaar aan het lakwerk, de afwerking en de algehele presentatie van het schip.
Vedette Jachtbouw staat bekend om haar hoogwaardige Nederlandse kwaliteitsjachten. De combinatie van een degelijk gebouwde stalen romp, tijdloos ontwerp, uitstekende vaareigenschappen en hoogwaardige afwerking heeft ervoor gezorgd dat Vedette een uitstekende reputatie heeft opgebouwd onder watersportliefhebbers.
Met haar lengte van 8,20 meter en breedte van 2,85 meter biedt deze Vedette verrassend veel leefruimte. De open kuip vormt het hart van het schip en is dankzij de complete cabriokap comfortabel te gebruiken tijdens vrijwel het gehele vaarseizoen.
Het interieur ademt kwaliteit en vakmanschap. De fraaie teak vloeren en verzorgde houtafwerking zorgen voor een warme en sfeervolle uitstraling. De praktische indeling biedt slaapgelegenheid voor maximaal vier personen, waardoor het schip uitstekend geschikt is voor vakanties en langere verblijven aan boord.
De kombuis is voorzien van een compressor koelkast, terwijl de aanwezige dieselkachel zorgt voor aangename warmte tijdens frisse voor- en najaarsdagen. Hierdoor is het schip gedurende een groot deel van het jaar comfortabel te gebruiken.
De aandrijving wordt verzorgd door een betrouwbare Yanmar 3YM30 dieselmotor. Deze moderne en zuinige motor staat bekend om zijn rustige loop en lange levensduur. Met nog geen 1.000 draaiuren is de motor nauwelijks ingelopen te noemen. Manoeuvreren in havens en sluizen wordt eenvoudig gemaakt dankzij de aanwezige boegschroef.
Deze Vedette onderscheidt zich niet alleen door haar technische staat, maar vooral door de manier waarop zij door de jaren heen is verzorgd. Het schip straalt kwaliteit uit en biedt direct het vertrouwen dat iedere watersporter zoekt.
Bent u op zoek naar een compact, degelijk gebouwd en uitzonderlijk netjes onderhouden Nederlands kwaliteitsjacht? Dan is deze Vedette 8.20 OK Cabrio absoluut een bezichtiging waard.
Wij nodigen u graag uit om dit fraaie schip zelf te komen bekijken en de kwaliteit van dichtbij te ervaren.
- 131
- 4
- Részvény
Használt hajó, Motoros yacht
Vedette OK 8.20 Cabrio
Als nieuw, altijd in een scheepshuis gelegen, Vaarklaar
- Hossz x Szélesség8,20 m x 2,85 m
- Motorteljesítmény33 LE
- ÜzemanyagDízel
- Gyártási év2006
- Ajánlat típusaHasznált hajó
- Hajó neveCynthia Maria
- GyártóVedette Jachtbouw
- ModellOK 8.20 Cabrio
- Állapotújszerű
- CE-jelölésC - Inshore
- Merülés0,70 m
- Hídátjárási magasság1,60 m
- AnyagAcél
- Vízkiszorítás4 000 kg
- Kabinok száma1 kabinok száma
- Fekhelyek száma2 ágyak
- WC-k1 wc-k száma
- MotorYanmar
- Motorteljesítmény1 x 33 LE / 24 kW
- ÜzemanyagDízel
- Motor gyártási éve2006
- Motorüzemóra951 h
- Utazósebesség8 km/h
- Maximális sebesség11 km/h
További részletekre van szükséged?
Helyszín
Hollandia » Zuid-Holland » Leidschendam
Megjegyzések
2006 Vedette OK 8.20 Cabrio, 84 500 EUR
Ez a szöveg eredeti nyelven.
Sajnos ehhez a szöveghez nem áll rendelkezésre automatikus fordítás.
(max. 2000 karakter)
Egy pillanatra kérem, lefordítjuk neked a szöveget.
Sajnálom, a szöveget nem lehetett automatikusan lefordítani.
Ez a szöveg automatikusan le lett fordítva.
Szolgáltatások
Yacht-biztosítás a Pantaenius-tól
Kérjen INGYENES árajánlatot ittYachtexpertise
Yacht and Boat surveysHajószállítási árajánlat kérése
Kapjon kényelmes árajánlatokat a hajószállításra
További hirdetések a Algera Maritiem-tól

Motoros yacht
Euroship Euro Kotter 950

Motoros yacht
Altena Family 126 Cabrio

Motoros yacht
Emmaly Custom Build Emmaly Spiegelkotter 49 Cab
- Mutassa az összes ajánlatot Algera Maritiem-tól
- Vedette motorcsónakok




























































































