FavoritterLogg inn
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
  • Drammer 935
tilbake
fortsett
  • 273 Visninger
  • I favorittene til 11 personer11

Motoryacht

Drammer 935

Lagre som favoritt

EUR 55 000,-

ca. NOK 593 800,-

inkl. mva.


  • Lengde x Bredde9,35 m x 3,35 m
  • Motoreffekt56 hk
  • DrivstoffDiesel
  • Byggeår2000
  • TilbudstypeBrukt båt

  • BåtnavnMayflower
  • MerkeDrammer Jachtbouw
  • Modell935
  • Dypgang0,85 m
  • Fri høyde under bro2,35 m
  • MaterialeGlassfiber
  • Skrogfarge[blå]
  • Takhøyde1 cm
  • Ant. kabiner1 kabin
  • Motoryanmar 4jh3e
  • Motoreffekt1 x 56 hk / 41 kW
  • DrivstoffDiesel
  • Motortimer3 319 h
  • Topphastighet5 Knop

Beliggenhet

Nederland


Kommentarer

2000 Drammer 935, EUR 55 000,-

Dette er teksten på originalspråket.
Det finnes dessverre ingen automatisk oversettelse av denne teksten.
(maks. 2100 tegn)

Et lite øyeblikk, teksten blir oversatt.

Teksten kunne dessverre ikke bli automatisk oversatt.

Drammer 935 uit 2000 – klassieke motorjacht met veel ruimte en karakter

Drammer 935 te koop – klassiek gelijnd motorjacht met donkerblauwe romp, ruime open kuip en comfortabel interieur

Allround Yachting Jachtmakelaardij mag namens de eerste eigenaar, deze sfeervolle Drammer 935 te koop aanbieden. Een fraai uitgevoerd motorjacht met een klassieke donkerblauwe polyester romp, een praktische open kuip en een verrassend ruim en rijk afgewerkt interieur.

De Drammer 935 is een heerlijk schip voor wie comfortabel wil genieten van de Nederlandse binnenwateren, het IJsselmeer en de Waddenregio. Dankzij de prettige beloopbaarheid, de ruime gangboorden en de overzichtelijke indeling voelt het schip zowel tijdens het varen als in de haven bijzonder praktisch aan.

Ruime open kuip en betrouwbare Yanmar diesel

De open kuip is voorzien van een helmstok en gashandel en biedt volop bewegingsruimte. Bovendien beschikt de boot over enorm veel praktische opbergruimte, waardoor langere verblijven aan boord comfortabel kunnen worden ingevuld.

Voor de voortstuwing zorgt een Yanmar 4JH3E 56 pk viercilinder dieselmotor met vaste schroefas. Deze beproefde configuratie past uitstekend bij het karakter van de Drammer 935 en maakt het schip geschikt voor ontspannen en langere vaartochten.

Een mooie extra is dat de boot middels een ingebouwde voorziening al is voorbereid voor de montage van een boegschroef.

Rijk uitgevoerd houten interieur

Binnen valt direct het rijke timmerwerk op. De klassieke sfeer wordt gecombineerd met een praktische indeling en veel leefruimte.

De gezellige hoekbank kan worden omgebouwd tot een tweepersoonsbed voor gasten, waardoor er naast de eigenaarshut een comfortabele slaapgelegenheid aanwezig is. Aan boord bevindt zich bovendien een binnenstuurstand met navigatieapparatuur, ideaal wanneer het weer wat minder uitnodigt om buiten te sturen.

De ruime hoek-kombuis is praktisch ingericht en beschikt over een 3-pits kooktoestel. Voor langere verblijven aan boord biedt deze kombuis dan ook alle ruimte om comfortabel maaltijden te bereiden.

Aan bakboord bevindt zich de natte cel, uitgevoerd met toilet, wastafel, spiegel en extra opbergruimte.

Comfortabele eigenaarshut

Voorin het schip bevindt zich de eigenaarshut met een heerlijk tweepersoonsbed. Het grote dekluik zorgt hier voor veel daglicht en een aangenaam gevoel van ruimte.

De prettige indeling, de vele bergruimtes en het comfortabele interieur maken deze Drammer 935 bijzonder geschikt voor stellen of gezinnen die graag meerdere dagen of weken aan boord verblijven.

Drammer 935 bekijken in Noord-Holland

Deze karaktervolle Drammer 935 past uitstekend bij het varen in en rondom West-Friesland en Noord-Holland. Vanuit onze regio zijn prachtige vaarroutes bereikbaar richting onder andere het IJsselmeer, Markermeer en de historische havenplaatsen.

Als jachtmakelaar in West-Friesland zijn wij actief vanuit en rondom onder meer Andijk, Medemblik, Enkhuizen en Hoorn, maar uiteraard ook in andere delen van Noord-Holland, waaronder Volendam, Amsterdam en Alkmaar.

Bent u op zoek naar een Drammer 935 te koop, een comfortabel motorjacht voor binnenwateren en IJsselmeer, of een klassiek motorjacht met een sfeervol houten interieur? Dan nodigen wij u graag uit om deze Drammer 935 bij ons te komen bekijken.

Neem contact op met Allround Yachting Jachtmakelaardij voor meer informatie, specificaties en een bezichtiging via +31(0)85-050 19 20

Denne teksten har blitt automatisk oversatt.


Utstyr

  • Batteri
  • Batterilader
  • CD-spiller
  • Kompass
  • Dybdemåler
  • Brannslukker
  • Fishfinder
  • GPS
  • Inverter
  • Navigasjonslys
  • Kartplotter
  • Radio
  • Hastighetsmåler
  • VHF-radio

Video

Dette innholdet kan ikke vises.

Du har deaktivert Marketing informasjonskapsler for dette nettstedet.

Tjenester


Flere annonser fra Allround Yachting Noord

Selg båten din med suksess på Boat24

Selg motorbåt