FavoritterLog på
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
  • Sauvage 36
Tilbage
Videre
  • 358 Visninger
  • I favoritterne hos 21 personer21

Center cockpit, Sejlyacht, Yacht til langfart

Sauvage 36

Unikt

Gem som favorit

EUR 35.000,-

ca. DKK 261.700,-

Forhandlingsgrundlag


  • Længde x Bredde10,80 m x 3,40 m
  • Dybgang1,70 m
  • Årgang1986
  • MaterialeStål
  • TilbudstypeBrugt båd

  • ModelSauvage 36
  • Tilstandgod tilstand
  • Frihøjde under bro14,00 m
  • Deplacement12.000 kg
  • KøltypeLangkøl
  • StyretøjHjulstyring
  • Loftshøjde190 cm
  • Antal kabiner2 kahytter
  • Antal køjer5 køjer
  • Antal badeværelser1 badeværelse
  • Ferskvandstank300 l Vand
  • Spildevandstank10 l Spildevand
  • MotortypeD-Drive
  • Motorperkins 4.236
  • Motorydelse1 x 46 hk / 34 kW
  • Brændstof300 l Diesel
  • MastematerialeAluminium
  • Masthøjde14,00 m
  • GenuaRullestormast
  • Spil5 manual

Har du brug for flere detaljer?

Få information nuKontakt sælgeren nu

Beliggenhed

Nederlandene » Noord-Brabant » De Vlije


Bemærkninger

1986 Sauvage 36, EUR 35.000,-

Dette er teksten på originalsproget.

Vent et øjeblik; teksten er ved at blive oversat.

Teksten kunne desværre ikke oversættes automatisk.

Plannen om de wereld te verkennen met een zeilboot, maar je kan geen betaalbare boot vinden?
Dan is deze aanbieding een unieke kans. Sauvage is een zeilschip enig in zijn soort. Ingenieur René Masseras is de architect en bouwer van Sauvage en is er de wereld mee rondgezeild. Het is een stoere stalen S-spant met een lange kiel, geen knikspant maar een mooi gerolde en gewalste romp. René was expert in platenperserij (emboutissage) en zag dit als zijn ultieme project. Ook het dek en opbouw zijn van staal en even verfijnd afgewerkt. De rompvorm zal je herkennen als een Colin Archer design en de opbouw doet je aan een Joshua denken. Twee namen uit de zeilwereld die bekend zijn om hun zeewaardigheid, veiligheid en zeileigenschappen. Wie het verhaal van Bernard Moitessier en zijn Joshua kent zal zich meteen vertrouwd voelen met Sauvage.
Sauvage is gebouwd in Bayonne, een plaats aan de Atlantische kust, waar de zeelieden hun schepen aangepast hebben om de reputatie van de golf van Biskaje het hoofd te bieden. Niets aan het toeval overgelaten is Sauvage in 1986 te water gelaten om meteen op wereldreis te vertrekken met de bouwer/ontwerper en zijn vrouw aan boord.
Over het dek gemeten is Sauvage 11 meter lang en 3,4 meter breed. Een handzaam schip, mede door zijn kottertuig als duo of zelfs solo te zeilen. De windvaan laat toe om ook lange afstanden met kleine bemanning comfortabel te zeilen onder alle weersomstandigheden. Een centrale, diepe kuip met goede beschutting van de buiskap. In de kuip zijn de schoten van grootzeil, boomfok en genua binnen handbereik van de roerganger. De vallen en reeflijnen van grootzeil en boomfok zitten aan de mast die goed bereikbaar is via de brede gangboorden. De vorm van de romp, de lange kiel en het gewicht van het schip zorgen voor een aangename zeegang onder alle omstandigheden.

Denne tekst er blevet automatisk oversat.


Udstyr

  • Landstrøm
  • Batteri
  • Batterioplader
  • Ildslukker
  • Anker
  • Bovankerspil
  • Lænsepumpe
  • Navigationsbelysning
  • Kompas
  • GPS
  • Vindror
  • VHF-radio
  • Kortplotter
  • Dybdemåler
  • Hastighedsmåler
  • AIS
  • Komfur
  • Ovn
  • Vask
  • Sprayhood
  • Varme
  • Radio
  • Cockpitbord
  • Bundmaling

Services


Lignende annoncer

    Sælg med succes på Boat24

    Sælg sejlbåd