De Stevenvlet “Alicia” is een ruim en degelijk gebouwd Nederlands motorjacht uit 2006, gebouwd door De Gier en Bazaan in Enkhuizen. Met haar lengte van 12,00 meter en royale breedte van 4,00 meter biedt zij opvallend veel leefruimte. De indeling met drie hutten en zes slaapplaatsen maakt haar bijzonder geschikt voor langere vaarvakanties met familie of gasten.
Voor de voortstuwing zorgt een Volvo TD60B zescilinder dieselmotor van 120 PK. De motor is gekoppeld aan een schroefas met V-drive. Dankzij de hydraulische besturing en zowel een boeg- als hekschroef is Alicia comfortabel te manoeuvreren. Met een doorvaarthoogte van circa 2,50 meter is bovendien een groot vaargebied bereikbaar.
Binnen is het schip uitgevoerd met een klassiek teakhouten interieur. De royale salon, praktische keuken en drie afzonderlijke hutten bieden veel ruimte aan boord. Verder beschikt het schip over een badkamer met elektrisch toilet en douche. Voor het comfort zijn onder andere dieselverwarming, een 40-liter boiler en een Mastervolt Combi 2000W/60A aanwezig.
De kuip is afgewerkt met onderhoudsvriendelijk kunststof teak en biedt dankzij de brede romp veel bruikbare buitenruimte. De complete kuiptent is in 2025 vernieuwd. Ook technisch is recent geïnvesteerd: zowel de waterpomp als hydrofoor zijn in 2026 vervangen. Het schip is uitgevoerd in tweecomponentenlak en de antifouling dateert van 2024.
Een ruime en praktische Stevenvlet met drie hutten, een degelijke Volvo-motorisering en een complete uitrusting. Vooral de royale breedte, lage doorvaarthoogte en comfortabele indeling maken Alicia een interessant schip voor langere verblijven aan boord.
- 217
- 10
- Sdílet
Stevenvlet 12.00 OK AK
- Délka x Šířka12,00 m x 4,00 m
- Výkon motoru120 HP
- Rok výroby2006
- Typ nabídkyPoužitá loď
- Název lodiStevenvlet 12.00 OK AK
- ModelStevenvlet 12.00 OK AK
- Ponor1,30 m
- Podjezdná výška mostu2,50 m
- Výtlak12 000 kg
- Počet kabin3 kajuty
- Počet míst na spaní6 lůžka
- Objem nádrže na vodu500 l Voda
- Fekální nádrž250 l Odpadní voda
- MotorVolvo TD60B
- Výkon motoru1 x 120 HP / 88 kW
- Palivo600 l
Potřebujete další podrobnosti?
Umístění
Nizozemsko » Plasmolen
Poznámky
2006 Stevenvlet 12.00 OK AK, 119 000 EUR
Toto je text v původním jazyce.
Okamžik prosím, text se překládá.
Bohužel se text nepodařilo automaticky přeložit.
Tento text byl přeložen automaticky.
Vybavení
- Kotva
- Baterie
- Příďový kotevní vrátek
- Davit (lodní jeřáb)
- Hloubkoměr
- Hasicí přístroj
- Chladnička
- Topení
- Měnič
- Navigační osvětlení
- Břehová přípojka
- Dřez
- Záďový kotevní vrátek
- Koupací žebřík
Služby
Pojištění jachet od Pantaenius
Získejte bezplatnou nabídku zdeYachtexpertise
Yacht and Boat surveysDPH v EU a status zboží Unie
Nechte si nyní zdarma posoudit svůj status z hlediska DPHPřeprava a dodávky jachet
Získejte ještě dnes bezplatný cenový odhad pro trasu podle vašeho výběruVyžádejte si nabídku přepravy lodí
Získejte výhodné nabídky na přepravu lodí
Další nabídky od Smits Jachtmakelaardij

Motorová jachta
Bach Yacht 35 OK Spiegeldeur

Motorová jachta
Monty Bank Kotter 41 AK Cabrio

Motorová jachta
Super Lauwersmeer Kotter 12.80 AK Cabrio

Motorová jachta
PTS 26
- Všechny nabídky od Smits Jachtmakelaardij





































































































