OblíbenéPřihlášení
  • 111 Hovory

Pevné molo

Te koop ligplaats Amsterdam Sluishuis

Ligplaats in Amsterdam bij Sluishuis

Uložit jako oblíbené

21 500 EUR

přibližně. 520 800 Kč

Prodejní cena


  • Délka6,00 m
  • Šířka2,00 m
  • Ponor3,00 m
  • Způsob předáníNákup


Umístění

Nizozemsko » Noord-Holland » Amsterdam


Poznámky

Te koop ligplaats Amsterdam Sluishuis, 21 500 EUR

Toto je text v původním jazyce.

Text je na chvíli přeložen.

Bohužel se text nepodařilo automaticky přeložit.

Wegens verhuizing te koop:

Ruime sloep-ligplaats van 6 x 2 meter, gelegen aan de Haringbuisdijk bij het iconische Sluishuis op IJburg.

De ligplaats beschikt over een comfortabele opstapmogelijkheid vanaf zowel de kade als het Sluishuis. Dankzij de beschutte ligging en de uitstekende bereikbaarheid is dit een ideale uitvalsbasis voor iedere watersportliefhebber.

De ligplaats wordt geleverd inclusief een complete elektrische voorziening, bestaande uit een kabeltracé, verdeelkast(en), een walstroomaansluiting en een energiemanagementsysteem.

Vanaf het Sluishuis vaart u direct het Buiten-IJ op. Via de Oranjesluizen bereikt u eenvoudig de Amsterdamse binnenstad en het Oostelijk Havengebied. Zoekt u liever de rust en de ruimte van open water? Dan ligt het IJmeer direct voor u, met prachtige vaarroutes richting het Muiderslot, Pampus, het Gooimeer en Volendam.

Bijzonderheden

Ligplaats van 6 x 2 meter
Gelegen aan de Haringbuisdijk bij het Sluishuis (IJburg)
Inclusief walstroom en elektrische infrastructuur
Directe toegang tot het Buiten-IJ en het IJmeer
Maandelijkse VvE-bijdrage: €19,21
Vraagprijs: €21.500,-
Huurprijs : €1.950,- per jaar

Een unieke kans om een ligplaats te bemachtigen op één van de meest bijzondere locaties van Amsterdam. Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Tento text byl přeložen automaticky.


Služby


Úspěšný prodej s Boat24

Prodejte kotviště