De 'Thyrza', ooit begonnen als spiegelsloep ligt nu afgebouwd te glimmen in het water als spiegel- zeilkotter.
De houten romp van teak goed geconserveerd in de epoxy en de opbouw met een meesterhand afgewerkt met massief mahonie.
Schip is mooi in balans wat verhoudingen betreft, de kajuit en de stuurhut precies op de goede hoogte en lengte waardoor het geheel een sierlijke en elegante uitstraling heeft.
Moderne techniek aan boord, professioneel ingebouwd en overzichtelijk met een ruime machinekamer onder de vloer voor de nieuwe Vetus motor en moderne installaties.
Interieur is ruim en comfortabel, afgetimmerd met massief mahonie voor een klassiek karakter; achter een ruime kuip en aansluitend de stuurhut die rondom zicht biedt. Verder naar voren toe de sfeervolle kajuit, midscheeps de natte cel met douche en toilet en onder het voordek de ruim bemeten captain's cabin met een kingsize tweepersoons bed. Overal stahoogte van minimaal 1.95 m.
Alle voorzieningen zijn aanwezig voor een lang verblijf aan boord.
Schip is zeewaardig en met nog wat investeringen in een uitgebreide navigatieset, geschikt voor overzeese tochten onder zeil; kottergetuigd en voorzien van een mooie zeilgarderobe inclusief een rolreefinstallatie voor de genua.
Kortom een fantastisch schip waar je alle kanten mee uit kan dat ook nog eens goed onderhouden is. Klaar om mee weg te varen dus. Echt een blikvanger die je even moet bekijken.
- 49
- Condividi
Barca usata, Yacht a motore
Spiegel-zeilkotter Zeil-motorkotter moto
- Lunghezza x Larghezza11,00 m x 3,20 m
- CarburanteDiesel
- Anno2006
- Tipo di offertaBarca usata
- Nome della barcaSpiegel-zeilkotter Zeil-motorkot
- ModelloSpiegel-zeilkotter Zeil-motorkotter moto
- Pescaggio1,10 m
- TimoneTimone a ruota
- Colore[nero]
- Altezza interna195 cm
- Numero cabine1 cabina
- Toilette1 toilette
- PropulsioneEntrobordo con linea d'asse (D-Drive)
- MotoreVetus
- CarburanteDiesel
Hai bisogno di maggiori dettagli?
Posizione
Paesi Bassi » Leeuwarden
Descrizione
2006 Spiegel-zeilkotter Zeil-motorkotter moto, EUR 49.500,-
Questo è il testo in lingua originale.
Un momento, il testo viene tradotto.
Purtroppo non è stato possibile tradurre automaticamente il testo.
Questo testo è stato tradotto automaticamente.
Allestimento
- Ancora
- Caricabatterie
- Pompa di sentina
- Tavolo pozzetto
- Gruette
- Congelatore
- Frigorifero
- Riscaldamento
- Invertitore
- Fanale di navigazione
- Collegamento alla terraferma
- Ponte di teak
- Impianto acqua a pressione
Servizi
Assicurazione yacht di Pantaenius
Richiedi un preventivo gratuito quiYachtexpertise
Yacht and Boat surveysRichiedi un preventivo per il trasporto barche
Ricevi preventivi convenienti per il trasporto della tua barca
Altri annunci di Scheepsmakelaardij Friesland

Yacht a motore
Motortjalk 14.80

Yacht a motore
Polymore Alk Cabin sloep

Yacht a motore
Tjalk Woonschip ex charter
- Tutte le barche usate di Scheepsmakelaardij Friesland
































