PreferitiAccedi
  • Damen Vlet 8.50 OK
  • Damen Vlet 8.50 OK
  • Damen Vlet 8.50 OK
  • Damen Vlet 8.50 OK
  • Damen Vlet 8.50 OK
  • Damen Vlet 8.50 OK
  • Damen Vlet 8.50 OK
  • Damen Vlet 8.50 OK
indietro
avanti
  • 66 Visualizzazioni

Barca usata, Yacht a motore

Damen Vlet 8.50 OK

Salva tra i preferiti

EUR 25.000,-

IVA incl. (deducibile), IVA assolta in UE


  • Lunghezza x Larghezza8,50 m x 3,30 m
  • Potenza del motore60 CV
  • Anno1964
  • Tipo di offertaBarca usata

  • Nome della barcaDamen Vlet 8.50 OK
  • ModelloDamen Vlet 8.50 OK
  • Altezza libera del ponte2,35 m
  • Dislocamento9.000 kg
  • Numero cabine1 cabina
  • Numero cuccette2 cuccette
  • Cisterna acqua200 l Acqua
  • Serbatoio acque nere500 l Acque nere
  • MotoreMercedes OM-302
  • Potenza del motore1 x 60 CV / 44 kW
  • Carburante400 l

Posizione

Paesi Bassi » Gorinchem


Descrizione

1964 Damen Vlet 8.50 OK, EUR 25.000,-

Questo è il testo in lingua originale.

Un momento, il testo viene tradotto.

Purtroppo non è stato possibile tradurre automaticamente il testo.

De ‘Snip’ is een zwaar uitgerust en robuuste Vlet, gebouwd in 1964 door Damen Shipyard in Gorinchem. Met een lengte van 8.50 meter en een doorvaarthoogte van 2.35 meter is het een ideale vlet voor zowel binnenwateren als kustgebieden.
Het schip is uitgerust met een Mercedes OM-302 dieselmotor van 60 PK, hydraulische PRM keerkoppeling en vetgesmeerde schroefas, wat zorgt voor een soepele en betrouwbare vaart. Met een brandstoftank van 300 liter is de Snip perfect voor lange reizen.
Binnen biedt het schip een ruime kuip met kuiptent veel comfort, een ruime stuurhuis en een volledig uitgeruste keuken met gaskookplaat en koelkast. De toiletruimte beschikt over een elektrisch toilet. Met een open punt met twee slaapplatsen is er voldoende ruimte voor twee personen.
Technisch is de Snip uitstekend uitgerust met een Victron omvormer 800W en een uitgebreide navigatie-uitrusting. De Webasto hetelucht verwarming zorgt voor een aangenaam verblijf in alle seizoenen.
Buiten vindt u dekken met antislip ook op de gangboorden, een houten klapbare mast en een handbediende ankerlier. De gejoggelde rondspant-romp is in 2025 volledig gestraald en voorzien van een 2-componenten verfsysteem, waardoor het schip in uitstekende staat verkeert.
De Snip is een vlet voor de veeleisende watersporter: degelijk en technisch volledig uitgerust. Neem contact met ons op voor een bezichtiging in Gorinchem!

Questo testo è stato tradotto automaticamente.


Allestimento

  • Ancora
  • Salpa ancora di prua
  • Ecoscandaglio
  • Estintore
  • Frigorifero
  • Riscaldamento
  • Invertitore
  • Fanale di navigazione
  • Collegamento alla terraferma
  • Lavello
  • Strumento di velocità
  • Salpa ancora di poppa

Servizi


Altri annunci di Smits Jachtmakelaardij

  • Tutte le barche usate di Smits Jachtmakelaardij

Vendi con successo su Boat24

Vendi barca a motore