Deze prachtige allround familiesloep van Nederlandse topkwaliteit gaat in de verkoop vanwege recente aanschaf van een zeilboot.
De sloep is sinds 2020 in ons bezit, gekocht van de 1e eigenaar (senior-echtpaar). De aankoopfactuur met BTW is aanwezig. De boot heeft tot die tijd gelegen in Breukelen en daar altijd door de dealer onderhouden. Daarna verhuisd naar onze thuishaven aan de Maas.
Het is een heerlijke sloep, waar zomaar 8 passagiers comfortabel kunnen genieten in de grote kuip. De voorzieningen passen bij de naam lounge/weekender. Er is een elektrisch toilet, een kook/gootsteenvoorziening met stromend water en er kan een riant 2-3 persoonsbed worden gemaakt. De orginele lattenbodem en kussens zijn aanwezig. Heerlijk om meerdaagse zomertochten te maken of overdag een zonnenbed te creeren en een duik te nemen vanaf het veilige zwemplateau met trap.
De sloep is in prima staat, natuurlijk zijn er lichte gebruiksporen, maar de sloep is relatief weinig gebruikt. Het aantal vaaruren bedraagt slechts 240 uur. Het is zeker geen racemonster, maar een heerlijke toursloep met een zeer betrouwbare en zuinige Vetus M3.09 inboard 25pk diesel scheepsmotor.
De in nieuwstaat verkerende Vlemmix boottrailer, type D 2700 kg op kenteken, is (nieuw) aangeschaft in oktober 2021. De trailer heeft altijd binnen gestaan en is uitsluitend gebruikt als stallingstrailer. Vanzelfsprekend is ook hiervoor de BTW-aankoopfactuur aanwezig.
Onderhoud:
De sloep is elk jaar uit het water gehaald. Tot 2020 gestald op een bok op de wal onder een robuust winterdekzeil (aanwezig; één rits moet worden gestikt). Vanaf 2020 elk jaar binnen gestald op de wegtrailer. De motor is jaarlijks voorzien van verse olie en filters. De olie van de keerkoppeling, de impeller en de v-snaar zijn in 2025 vervangen. In 2019 is de dynamo vervangen. De huid is jaarlijks in de was gezet en het onderwaterschip is twee jaarlijks voozien van antifouling. Een paar opmerkingen: In één van de bakskisten zit een vaste koelbox, dus geen koellade. De tourenteller werkt niet (betrouwbaar), de motorurenteller wel, daarom is hij niet vervangen. Er is wel een nieuwe toerenteller besteld. Aan stuurboordzijde is plaatselijk de gelcoat boven de kabelaring licht beschadigd als gevolg van een onhandige aanrijding in de stalling, maar kan desgewenst op enig moment eenvoudig worden gerepareerd. De kap is nog goed bruikbaar, elke 2 jaar gewassen, in 2021 voorzien van nieuwe ramen en blinderingen en in 2024 nog volledig doorgestikt. Rekening moet worden gehouden dat deze op termijn (2-3 jaar) waarschijnlijk moet worden vervangen.
Interesse?
Graag ontvang ik serieuze geinteresseerden. De sloep staat nu thuis gestald op de trailer. Na serieuze interesse (feitelijk principe-koop) kan desgewenst de boot worden gekeurd (kosten koper) en/of een proefvaart worden gemaakt.
De sloep en trailer worden uitsluitend samen verkocht.
- 292
- 2
- Condividi
Barca usata, Gozzo
Antaris Sloep Antaris 630 Lounge (Weekender)
NL di ottima qualità, grazioso sloop familiare con rimorchio stradale incluso
- Lunghezza x Larghezza6,30 m x 2,45 m
- Potenza del motore25 CV
- CarburanteDiesel
- Anno2006
- Tipo di offertaBarca usata
- CantiereAntaris Boats
- ModelloSloep 630 Lounge (Weekender)
- Statoottimo stato
- Rimorchiorimorchio incluso
- Categoria di progettazione CEC - costiero
- Pescaggio0,55 m
- Altezza libera del ponte1,20 m
- MaterialeVetroresina VTR
- Dislocamento1.400 kg
- Altezza interna120 cm
- Numero cabine1 cabina
- Numero cuccette1 cuccetta
- Cisterna acqua10 l Acqua
- PropulsioneEntrobordo con linea d'asse (D-Drive)
- MotoreVetus M3.09 nr 133770/113865
- Potenza del motore1 x 25 CV / 18 kW
- Carburante55 l Diesel
- Ore moto240 h
Hai bisogno di maggiori dettagli?
Posizione
Paesi Bassi » Gelderland
Descrizione
2006 Antaris Sloep Antaris 630 Lounge (Weekender), EUR 26.750,-
Questo è il testo in lingua originale.
Purtroppo non è disponibile una traduzione automatica per questo testo.
(max. 2000 caratteri)
Un momento, il testo viene tradotto.
Purtroppo non è stato possibile tradurre automaticamente il testo.
Questo testo è stato tradotto automaticamente.
Allestimento
- Batteria
- Estintore
- Ancora
- Pompa di sentina
- Fanale di navigazione
- WC elettrico
- Impianto acqua a pressione
- Fornello
- Lavello
- Box ghiacciaia
- Cucina a gas
- Telo pozzetto
- Sprayhood
- Telo invernale
- Scaletta bagno
- Plancetta di poppa integrata
- Plancetta di poppa manuale
- Rimorchio
Servizi
Assicurazione yacht di Pantaenius
Richiedi un preventivo gratuito quiYachtexpertise
Yacht and Boat surveysRichiedi un preventivo per il trasporto barche
Ricevi preventivi convenienti per il trasporto della tua barca
Annunci simili

Gozzo
Antaris RB24

Gozzo
Antaris Fifty5

Gozzo
Antaris connery 22






























































