De Van der Heijden “Diva” is een uitstekend gebouwd stalen motorjacht van de gerenommeerde werf Van der Heijden Yachts. Met haar tijdloze lijnen, hoogwaardige afwerking en royale afmetingen is dit een schip dat uitblinkt in comfort, betrouwbaarheid en vaarplezier. Dankzij de brede gangboorden, twee comfortabele hutten en ruime leefgedeeltes is Diva uitermate geschikt voor lange reizen en langdurig verblijf aan boord.
De afgelopen jaren is het schip op tal van punten gemoderniseerd. Zo is zij uitgerust met een Mitsubishi 193 PK dieselmotor uit 2009 met slechts circa 1.100 draaiuren, een compleet Victron energiesysteem (2021), zonnepanelen, een Mastervolt aggregaat en Kabola centrale verwarming. Daarnaast zijn de boegschroef (2021) en hekschroef (2026) vernieuwd en zijn in 2025 alle ramen (Top-Windows) vervangen, een kostbare investering die zowel de uitstraling als het comfort aanzienlijk verbetert. Ook zijn de bekleding, keukenapparatuur en diverse accubanken de afgelopen jaren vernieuwd.
Het sfeervolle interieur is uitgevoerd in warm teakhout en biedt een ruime salon, twee hutten, een royale kombuis en een comfortabele badkamer. De Cinderella-matrassen met topper in de eigenaarshut en de magnetische screens voor alle ramen (2025) zorgen voor extra comfort tijdens langere verblijven.
Buiten beschikt Diva over teak op de dekken, gangboorden en het zwemplateau, een nieuwe Wakker-tent (2024), een vernieuwde RVS radarmast (2024) en een verzorgd tweecomponenten verfsysteem. De zware RVS relingen, het ruime achterdek en de hoogwaardige afwerking onderstrepen de kwaliteit van dit schip.
Diva is een bijzonder compleet uitgeruste Van der Heijden waarin aantoonbaar veel is geïnvesteerd. Een comfortabel en vaarklaar motorjacht dat direct gereed is voor vele zorgeloze vaarseizoenen.
- 221
- 5
- Ossza meg
Van der Heijden Elegance 13.50 AK Cabrio
- Hossz x Szélesség13,50 m x 4,35 m
- Motorteljesítmény193 LE
- Gyártási év2000
- Ajánlat típusaHasznált hajó
- Hajó neveVan der Heijden Elegance 13.50 A
- Gyártóvan der Heijden
- ModellElegance 13.50 AK Cabrio
- Merülés1,25 - 1,25 m
- Hídátjárási magasság3,35 m
- Vízkiszorítás20 000 kg
- Állómagasság190 cm
- Kabinok száma2 kabinok száma
- Fekhelyek száma4 fekvőhelyek
- Frissvíz-tartály1 000 l Víz
- Szennyvíztartály175 l Szennyvíz
- MotorMitsubishi 6D16-TE1
- Motorteljesítmény1 x 193 LE / 142 kW
- Üzemanyag1 000 l
További részletekre van szükséged?
Helyszín
Hollandia » Brielle
Megjegyzések
2000 Van der Heijden Elegance 13.50 AK Cabrio, 229 000 EUR
Ez a szöveg eredeti nyelven.
Egy pillanatra kérem, lefordítjuk neked a szöveget.
A szöveget sajnos nem sikerült automatikusan lefordítani.
Ez a szöveg automatikusan le lett fordítva.
Hajófelszerelés
- Horgony
- Akkumulátor
- Orr-horgonycsörlő
- Dávit
- Fedélzeti zuhany
- Mélységmérő
- Páraelszívó
- Tűzoltó készülék
- Hűtőszekrény
- Generátor
- Fűtés
- Inverter
- Mikrohullámú sütő
- Navigációs világítás
- Parti csatlakozó
- Mosogató
- Napelemes rendszer
- Sebességmérő
- Hátsó horgonycsörlő
- Fürdőlétra
- Televízió
- VHF-rádió
- Mosógép
Szolgáltatások
Yacht-biztosítás a Pantaenius-tól
Kérjen INGYENES árajánlatot ittYachtexpertise
Yacht and Boat surveysHajószállítási árajánlat kérése
Kapjon kényelmes árajánlatokat a hajószállításra
További hirdetések a Smits Jachtmakelaardij-tól

Motoros yacht
Van der Heijden 14.00 Dynamic DeLuxe Cabrio

Motoros yacht
Beneteau Swift Trawler 34 Flybridge

Motoros yacht
Delphia Yachts Escape 1350

Motoros yacht
Privateer 40 XL Cabrio
- Mutassa az összes ajánlatot Smits Jachtmakelaardij-tól
- Van der Heijden motorcsónakok




































































































