***De ultieme kans om het water op te gaan in stijl en comfort!***
Wij bieden een prachtige X-Yachts X-46 zeiljacht te koop aan. Dit luxe model uit de X-Yachts serie is ontworpen voor avontuurlijke zeilers die op zoek zijn naar prestaties en elegantie. Met zijn strakke lijnen, ruime dek en gezellig interieur is de X-46 de perfecte combinatie van snelheid en comfort.
Het zeiljacht is uitgerust met hoogwaardige materialen en de nieuwste technologieën, waardoor u moeiteloos kunt zeilen en genieten van elk moment op het water. Dankzij de ruime kajuit, comfortabele slaapplaatsen en goed uitgeruste keuken is de X-46 ideaal voor lange tochten en vakanties op zee.
Of u nu een ervaren zeiler bent of gewoon op zoek bent naar een luxe zeilervaring, de X-Yachts X-46 is de perfecte keuze. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en plan een bezichtiging aan boord van dit prachtige zeiljacht. Vaar de horizon tegemoet met de X-46 en geniet van onvergetelijke avonturen op het water!
Foto’s zijn door ons recent gemaakt en laten de actuele status zien. We hebben het jacht goed bekeken; vraag ons voor meer informatie, indien u dat wenselijk vindt.
Afspraken voor bezichtigingen kunnen 6 dagen per week vooraf rechtstreeks worden geregeld met het White Whale Yachtbrokers Noord-Nederland; kantoor in Sneek. mail: #####@wwy.nl of bel +31 6 2015 48 90
Wilt u ook uw boot verkopen? White Whale Yachtbrokers heeft 11 kantoren in Europa. Wij verkopen uw boot gewoon vanuit uw eigen ligplaats, tegen een lage courtage. Gratis adverteren op de meest relevante en toonaangevende websites. Geen opstart kosten, altijd no-cure-no-pay!! Vraag ons gerust om een voorstel voor uw eigen jacht.
- 65
- 28
- Jaa
Käytetty vene, Purjejahti
X-Yachts X-46
- Pituus x Leveys14,01 m x 4,14 m
- Syväys2,40 m
- Valmistusvuosi2006
- MateriaaliLasikuitulujitemuovi
- TarjoustyyppiKäytetty vene
- Veneen nimiX-yachts X-46
- ValmistajaX-Yachts
- MalliX-46
- CE-suunnitteluluokkaA - Valtameri
- KölityyppiBulbiköli
- OhjausRuoriohjaus
- Ulkovärivalkoinen
- Sisäkorkeus200 cm
- Lkm, hytit3 hytit
- WC2 wc
- Suihku1 suihku
- Makeavesisäiliö380 l Vesi
- MoottoriVolvo Penta D2-75
- Moottorin teho1 x 75 hv / 55 kW
- Polttoaine220 l Diesel
- Moottoritunnit2 300 h
Tarvitsetko lisätietoja?
Sijainti
Alankomaat » Hindeloopen
Huomautuksia
2006 X-Yachts X-46, EUR 295 000
Tämä on teksti alkuperäiskielellä.
Pieni hetki, käännämme tekstin.
Valitettavasti tekstiä ei voitu kääntää automaattisesti.
Tämä teksti on käännetty automaattisesti.
Varustustaso
- AIS
- Autopilotti
- Akku
- Akkulaturi
- Pilssipumppu
- Lämminvesilaite
- Keulapotkuri
- Ohjaamokuomu
- Ohjaamopöytä
- Kompassi
- Syvyysmittari
- Jääkaappi
- GPS
- Lämmitys
- Invertteri
- Navigointivalot
- Uuni
- Karttapiirturi
- Tutka
- Tutkaheijastin
- Maaliitäntä
- Nopeusmittari
- Sprayhood
- Uimaportaat
- Lämminvesilaite
- Painevesilaite
- Tuulennopeusmittari
Palvelut
Veneen vakuutus Pantaenius
Hanki ilmainen tarjous täälläYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPyydä tarjous veneen kuljetuksesta
Vastaanota käteviä tarjouksia venekuljetuksestasi
Lisää White Whale Sneek-tarjouksia

Purjejahti
Oyster 55

Purjejahti
Jeanneau Sun Odyssey 415

Purjejahti
Bavaria 46 Vision

Purjejahti
Nauticat 37
- X-Yachts X-46
- Kaikki hakusanaa White Whale Yachtbrokers vastaavat ilmoitukset
- X-Yachts purjeveneet


















































