De Van der Heijden “Diva” is een uitstekend gebouwd stalen motorjacht van de gerenommeerde werf Van der Heijden Yachts. Met haar tijdloze lijnen, hoogwaardige afwerking en royale afmetingen is dit een schip dat uitblinkt in comfort, betrouwbaarheid en vaarplezier. Dankzij de brede gangboorden, twee comfortabele hutten en ruime leefgedeeltes is Diva uitermate geschikt voor lange reizen en langdurig verblijf aan boord.
De afgelopen jaren is het schip op tal van punten gemoderniseerd. Zo is zij uitgerust met een Mitsubishi 193 PK dieselmotor uit 2009 met slechts circa 1.100 draaiuren, een compleet Victron energiesysteem (2021), zonnepanelen, een Mastervolt aggregaat en Kabola centrale verwarming. Daarnaast zijn de boegschroef (2021) en hekschroef (2026) vernieuwd en zijn in 2025 alle ramen (Top-Windows) vervangen, een kostbare investering die zowel de uitstraling als het comfort aanzienlijk verbetert. Ook zijn de bekleding, keukenapparatuur en diverse accubanken de afgelopen jaren vernieuwd.
Het sfeervolle interieur is uitgevoerd in warm teakhout en biedt een ruime salon, twee hutten, een royale kombuis en een comfortabele badkamer. De Cinderella-matrassen met topper in de eigenaarshut en de magnetische screens voor alle ramen (2025) zorgen voor extra comfort tijdens langere verblijven.
Buiten beschikt Diva over teak op de dekken, gangboorden en het zwemplateau, een nieuwe Wakker-tent (2024), een vernieuwde RVS radarmast (2024) en een verzorgd tweecomponenten verfsysteem. De zware RVS relingen, het ruime achterdek en de hoogwaardige afwerking onderstrepen de kwaliteit van dit schip.
Diva is een bijzonder compleet uitgeruste Van der Heijden waarin aantoonbaar veel is geïnvesteerd. Een comfortabel en vaarklaar motorjacht dat direct gereed is voor vele zorgeloze vaarseizoenen.
- 215
- 5
- Jaa
Van der Heijden Elegance 13.50 AK Cabrio
- Pituus x Leveys13,50 m x 4,35 m
- Moottorin teho193 hv
- Valmistusvuosi2000
- IlmoitustyyppiKäytetty vene
- Veneen nimiVan der Heijden Elegance 13.50 A
- Valmistajavan der Heijden
- MalliElegance 13.50 AK Cabrio
- Syväys1,25 - 1,25 m
- Alikulkukorkeus3,35 m
- Uppouma20 000 kg
- Seisomakorkeus190 cm
- Hyttien lkm2 hytit
- Makuupaikkojen lkm4 makuupaikat
- Makeavesisäiliö1 000 l Vesi
- Septisäiliö175 l Jätevesi
- MoottoriMitsubishi 6D16-TE1
- Moottorin teho1 x 193 hv / 142 kW
- Polttoaine1 000 l
Tarvitsetko lisätietoja?
Sijainti
Alankomaat » Brielle
Huomautukset
2000 Van der Heijden Elegance 13.50 AK Cabrio, EUR 229 000
Tämä on teksti alkuperäiskielellä.
Pieni hetki, käännämme tekstin.
Valitettavasti tekstiä ei voitu kääntää automaattisesti.
Tämä teksti on käännetty automaattisesti.
Varustustaso
- Ankkuri
- Akku
- Keulan ankkurivintturi
- Taavetit
- Kansisuihku
- Syvyysmittari
- Liesituuletin
- Sammutin
- Jääkaappi
- Generaattori
- Lämmitys
- Invertteri
- Mikroaaltouuni
- Navigointivalot
- Maasähköliitäntä
- Tiskiallas
- Aurinkopaneeli
- Nopeusmittari
- Peräankkurivinssi
- Uimaportaat
- Väritelevisio
- VHF-radio
- Pesukone
Palvelut
Veneen vakuutus Pantaenius
Hanki ilmainen tarjous täälläYachtexpertise
Yacht and Boat surveysPyydä tarjous veneen kuljetuksesta
Vastaanota käteviä tarjouksia venekuljetuksestasi
Lisää kohteita myyjältä Smits Jachtmakelaardij

Moottorijahti
Van der Heijden 14.00 Dynamic DeLuxe Cabrio

Moottorijahti
Beneteau Swift Trawler 34 Flybridge

Moottorijahti
Delphia Yachts Escape 1350

Moottorijahti
Privateer 40 XL Cabrio
- Kaikki myyjän Smits Jachtmakelaardij kohteet
- Van der Heijden moottoriveneet




































































































