Het imposante woonschip de Otter is te koop.
Wilt u de vrijheid van het wonen op het water ervaren en tegelijk ook de voordelen van de stad? Dat is mogelijk in dit prachtige grote woonschip met de naam Otter aan de Oude Engelenseweg 15 in ’s-Hertogenbosch. Een combinatie van vrij wonen en dichtbij de gezellige binnenstad wonen. En vlakbij uitvalswegen naar de snelwegen.
Met een lengte van maar liefst ruim 38 meter en een breedte van circa 5 meter heeft dit woonschip veel ruimte ( 6 kamers) en een woonoppervlakte van circa 134 m2. Bovendien is er véél buitenruimte: een drijvend terras, een plateau op de oever en rondom de boot. Hier kunt u zeer prettig, rustig en permanent wonen. Bezichtiging kan altijd. Heeft een vaste ligplaats. Eventuele dubbele bovenwoning, mogelijk door 2 ingangen.
Bel maar: 0618128709
Vraagprijs € 475.000 kosten koper.
Zijn er in of bij de woonboot andere belangrijke technische voorzieningen?
Hydrofoor voor druk op de waterleiding, inhoud tanks: 6000 liter. Hijskraan 1500 kg: elektrisch. DAF hoofdmotor 120 pk, hulpmotor Lister, 3,5 pk. Generator 12 Kva. Glasvezel aansluiting. Bij de woonboot, op de dijk een stalen werkvloer met een hijskraan 800kg, hand bediend. Krachtstroom aansluiting: 3 x 25 Amp. Vorstvrije drinkwater aansluiting en aardgas aansluiting. De dekschuit, als afmeer voorziening, voorzien van sputpalen. Thermostatische verwarming onder loopgedeelte van de dekschuit naar het schip toe. De dekschuit (opslagruimte) is van binnen voorzien van 32A krachtstroom aansluiting, een vloer en schappen en verlichting. Door het hele schip 24V aansluitingen.
Zijn er de afgelopen twee jaren belangrijke reparaties verricht aan de woonboot
of bijbehorende zaken? Nee, was niet nodig.
Zijn er binnenkort belangrijke reparaties te verwachten aan de woonboot of bijbehorende zaken? nee
Is er isolatie in... (zo ja, welk materiaal?)
De wanden ja steenwol 8 cm
Het dak ja Steenwol 16 cm
De vloer/bodem ja Purschuim 17 cm
Voor wanden en vloer een enkele luchtspouw en voor het dak een dubbele luchtspouw.
De oude roef en het achteronder zijn geïsoleerd met 4 cm steenwol.
Is parkeren in de straat en directe omgeving betaald? nee
Zijn er binnenkort ontwikkelingen te verwachten in de directe omgeving van de woonboot? nee
Kom gerust even kijken. Geeft meer duidelijkheid. We willen altijd wel technisch info geven, maar de boot is goed. Heeft alleen af en toe schilderwerk nodig. Niet moeilijk. We hebben nog veel verf/lak voor de boot. Metaal primer en bootlak.
- 127
- Delež
Fiksni pomol, Zunanje skladišče, Čolnarna
Woonboot Otter.
Vaste ligplaats in Den Bosch.
- Dolžina38,00 m
- Širina5,00 m
- Ugrez2,00 m
- Vrsta prenosaNakup
- Trajanje doN.v.t.
Lokacija
Nizozemska » Noord-Brabant » Den Bosch
Komentarji
Woonboot Otter., EUR 475.000,-
To je besedilo v izvirnem jeziku.
Žal za to besedilo ni na voljo samodejnega prevoda.
(največ 2100 znakov)
Prosim, počakaj trenutek, saj ti prevajamo besedilo.
Žal besedila ni bilo mogoče samodejno prevesti.
To besedilo je bilo samodejno prevedeno.
Storitve
Zavarovanje jaht po Pantaenius
Pridobi BREZPLAČNO ponudbo tukajYachtexpertise
Yacht and Boat surveys






























































































