PriljubljenePrijavi se
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
  • Valkkruiser 1050 ak
Prejšnji
Naslednji
  • 143 Pogledi v zadnjih 7 dneh
  • V priljubljenih 4 oseb4

Rabljeno plovilo, Motorna jahta

Valkkruiser 1050 ak

Shrani kot priljubljeno

EUR 24.500,-

z vključenim DDV


  • Dolžina x Širina10,50 m x 3,36 m
  • Moč motorja105 KM
  • GorivoDizel
  • Leto izdelave1978
  • Tip ponudbeRabljeno plovilo

  • Ime plovilaValkkruiser 1050 ak
  • ProizvajalecValkkruiser
  • Model1050 ak
  • Ugrez0,90 m
  • MaterialJeklo
  • Izpodriv9.000 kg
  • Vrsta krmiljenjaDvojno krmilno kolo
  • Št. kabin1 št. kabin
  • WC1 wc
  • Rezervoar za vodo120 l Voda
  • MotorDAF 575
  • Moč motorja1 x 105 KM / 77 kW
  • GorivoDizel
  • Motorne ure1.830 h

Lokacija

Nizozemska » Drimmelen


Komentarji

1978 Valkkruiser 1050 ak, EUR 24.500,-

To je besedilo v izvirnem jeziku.

Prosim, počakaj trenutek, saj ti prevajamo besedilo.

Žal besedila ni bilo mogoče samodejno prevesti.

Leuke en praktische Valkkruiser 1050 met robuuste Daf 575 motor en boegschroef. Er is in het verleden een aantal zaken vernieuwd en vervangen zoals  een aantal vensters in 2011, de vloer in de kajuit, in 2016 de romp geschilderd en in 2019 het dek. Maar de laatste jaren heeft de eigenaar helaas geen mogelijkheid gehad het schip de liefde te geven die ze verdient en heeft hij, met pijn in het hart, aan ons gevraagd op zoek te gaan naar een nieuwe baasje voor het schip die haar weer de liefde en aandacht kan geven die ze nodig heeft.

Het schip is verder lekker ruim opgezet. De gangboorden zijn goed toegankelijk en er is een flink achterdek om fijn op te ontspannen. Hier is ook de buitenbesturing te vinden. Als u de salon betreedt, treft u een ruime salon aan met veel grote vensters. Aan bakboord is de binnenbesturing en de nodige opbergruimte. Aan stuurboord is een comfortabele zitbank gemaakt. In het vooronder is een praktisch kombuis met daar tegenover een gezellige dinnette. In de open punt is een tweepersoonbed. In het achterschip is de natte cel te vinden. Deze is voorzien van een douchegelegenheid en een chemisch toilet. In het achterschip is ook de eigenaars hut met tweepersoonsbed en ook hier uiteraard de nodige bergruimte. 

Het schip is verder voorzien van een set van 4, in 2024 vernieuwde, 125Ah accu's, een robuuste Daf diesel motor en een boegschroef. Het lakwerk binnen en buiten heeft liefde nodig en verder zijn er nog wel wat aandachtpuntjes te vinden. Maar u heeft met deze Valkkruiser een ruim en gezellig schip met veel potentie in handen en dat alles voor een interessante prijs. 

Interesse in dit Leuke schip? Neem dan zeker contact met ons op via email ####@wwy.nl of tel. 0168 820 208 om een afspraak te maken voor een bezichtiging.    

 

 

To besedilo je bilo samodejno prevedeno.


Navtična oprema

  • Sidro
  • Baterija
  • Polnilec za akumulator
  • Premčni potisnik
  • Davit
  • Globinomer
  • Hladilnik
  • Priklop na obalno elektriko
  • Lestev za čoln

Videoposnetek

Te vsebine ni mogoče prikazati.

Za to spletno mesto ste onemogočili piškotke Marketing.

Storitve


Več oglasov iz White Whale Willemstad

Prodaj svoj čoln z Boat24

Prodaja motorno plovilo