Prachtige eenmast tjalk, in de vaart als goedlopende charter, maar ook goed om te bouwen tot woonschip. gedocumenteed en gecertificeerd. Technisch top
De 'Zorg met Vlijt', misschien wel een van de mooiste zeiltjalken van de vloot.
In 1907 gebouwd door de roemruchte werf Roorda, bekend van de snelle Piipster skutsjes, opvallend ook door hun vernieuwende vormgeving destijds; sterke lijnen, geveegd achterwerk en een brede bodem. Snel dus, maar ook sierlijk. In de jaren 80 verbouwd tot charterschip met plek voor 16 hotelgasten en 22 opvarenden.
Onderdeks een sfeervol authentiek interieur met midscheeps het gastenverblijf en naar voren toe de 8 comfortabele hutten. Achterop een eenvoudige lage roef, maar met opvallend veel stahoogte en ruimte voor een doorsteek naar het ruim.
Bovendeks is flink geinvesteerd in het tuig en dekbeslag; rondhouten van staal waarvan de giek zelfs een hydraulisch bedienbare uitschijfbare onderlijkstrekker heeft. Er is sowieso veel hydraulisch en dat maakt het zeilen met dit schip eenvoudig; makkelijk te mannen schip dat zeilt als een jachtje!
Technisch top met veel nieuwe techniek tot de nieuwe Post kachel, de Victron techniek en het elektronisch circuit aan toe. Goed gedocumenteerd en uiteraard gecertificeerd.
Goed lopend schip om een goed belegde boterham mee te verdienen, maar ook zeer geschikt om te verbouwen tot woonschip (lengte 23.50, dus privé met klein vaarbewijs te varen!).
Echt de moeite waard om eens met eigen ogen te bekijken. Maak een afspraak of kom gewoon eens langs voor info op ons kantoor in Andijk aan de Nieuwe Haven 4 of in Leeuwarden aan de Emmakade 213.
Accommodatie
Hutten: 22 bedden
Motor, electra, water
Brandstoftank aantal: 2x600l en 1x250l
Watertank & materiaal: ongecementeerd en gekeurd
Vuilwatertank & materiaal: Geen vuilwatertank aanwezig. Geen verplichting.
Type interieur: Modern, wood look
- 111
- 16
- Zdieľať
Tjalk 24.50
- Dĺžka x Šírka23,35 m x 5,05 m
- Ponor1,15 m
- Rok výroby1907
- MateriálOceľ
- Typ ponukyPoužitá loď
- Názov lodeTjalk 24.50
- ModelTjalk 24.50
- RiadenieKormidlové koleso
- MotorDAF 615
- PalivoDiesel
Potrebujete viac informácií?
Lokalita
Holandsko » NL
Poznámky
1907 Tjalk 24.50, EUR 229.000,-
Toto je text v pôvodnom jazyku.
Moment prosím, text sa prekladá.
Text sa, žiaľ, nepodarilo automaticky preložiť.
Tento text bol automaticky preložený.
Vybavenie
- Nabíjačka batérií
- Kompas
- Mraznička
- Chladnička
- Kúrenie
- Menič napätia
- Navigačné svetlá
- Kúpací rebrík
Video
Služby
Poistenie jácht od Pantaenius
Získajte tu bezplatnú ponukuYachtexpertise
Yacht and Boat surveysDPH v EÚ a status tovaru Únie
Nechajte si teraz bezplatne posúdiť stav DPHPreprava a prevoz jácht
Bezplatný odhad ceny pre vašu vysnívanú trasu – ešte dnesVyžiadať cenovú ponuku na prepravu lode
Získajte pohodlne cenové ponuky na prepravu vašej lode
ďalšie ponuky od Scheepsmakelaardij Friesland

Loď s plochým dnom
Tweemastklipper, charter

Loď s plochým dnom
Klipper Charter

Loď s plochým dnom
Lemsteraak Mosselaak

Loď s plochým dnom
Skutsje IFKS
- Všetky ponuky od Scheepsmakelaardij Friesland









































