Wim van der Valk Super Falcon 45 – Wonen op het water in hartje Amsterdam
Zelden komt er een motorjacht op de markt waarbij zowel het schip als de ligplaats zo'n bijzondere combinatie vormen. Deze prachtige Wim van der Valk Super Falcon 45 biedt niet alleen een comfortabel en uitstekend onderhouden motorjacht, maar tevens de unieke mogelijkheid tot overname van haar ligplaats in hartje Amsterdam, waar permanente bewoning is toegestaan.
Voor wie droomt van wonen op het water, midden in één van de mooiste steden van Nederland, is dit een uitzonderlijke kans.
Deze stijlvolle Valkkruiser werd gebouwd in 1993 door de gerenommeerde scheepswerf Van der Valk in Waalwijk. Van der Valk staat al decennialang bekend om haar hoogwaardige bouwkwaliteit, degelijke constructies en tijdloze ontwerpen. Ook deze Super Falcon 45 vormt daarop geen uitzondering. Met haar royale afmetingen, brede gangboorden, comfortabele leefruimtes en solide vaareigenschappen is zij gebouwd voor jarenlang vaar- en woonplezier.
Aan boord ervaart u direct het comfort van een volwaardig verblijf op het water. De ruime salon biedt een prachtig uitzicht rondom en vormt samen met de royale keuken, comfortabele hutten en moderne sanitaire voorzieningen een aangename leefomgeving voor zowel recreatief gebruik als permanente bewoning.
De afgelopen jaren is het schip op belangrijke punten gemoderniseerd en vernieuwd. Zo is in 2024 een nieuwe Kabola centrale verwarming geïnstalleerd, waardoor het schip het gehele jaar comfortabel bewoonbaar is. Daarnaast zijn de badkamer en toiletruimte volledig vernieuwd en is de keuken voorzien van moderne apparatuur. Ook het complete elektrische systeem is professioneel vernieuwd met hoogwaardige Victron componenten, waardoor het schip voldoet aan de wensen van deze tijd.
Onder de vloer bevinden zich twee betrouwbare Volvo Penta dieselmotoren van elk 200 pk. Samen zorgen zij voor uitstekende manoeuvreereigenschappen en comfortabele prestaties op zowel binnenwater als grotere vaarwegen. In combinatie met de krachtige boegschroef laat het schip zich verrassend eenvoudig varen en afmeren.
Wat dit aanbod werkelijk onderscheidt, is de mogelijkheid om eigenaar te worden van een prachtig motorjacht én tegelijkertijd de beschikking te krijgen over een zeer gewilde ligplaats in Amsterdam. Ligplaatsen waar permanente bewoning is toegestaan zijn schaars en worden slechts zelden aangeboden. Juist deze combinatie maakt dit schip bijzonder interessant voor mensen die de stap naar wonen op het water willen zetten zonder zelf jarenlang op zoek te hoeven naar een geschikte locatie.
Daarnaast behoort financiering middels een scheepshypotheek tot de mogelijkheden, waardoor ook wonen op het water voor veel geïnteresseerden financieel aantrekkelijk en bereikbaar kan zijn.
Deze Wim van der Valk Super Falcon 45 verkeert in een zeer verzorgde staat, is technisch gemoderniseerd en direct klaar voor nieuwe eigenaren.
Een unieke kans om comfortabel te wonen, te varen en te genieten van het beste dat het water en de stad Amsterdam te bieden hebben.
- 226
- 16
- Paylaş
İkinci el tekne, Motoryat
Wim van der Valk Valkkruiser Super Falcon 45 Valkkruiser
Wim Van der Valk Super Falcon 45 | Luxe Valk kruiser te koop
- Uzunluk x Genişlik14,10 m x 4,25 m
- Motor gücü2 x 200 hp
- YakıtDiesel
- Yapım yılı1993
- İzin verilen kişi sayısı6 kişiler
- İlan türüİkinci el tekne
- Tekne adıYinYang
- ÜreticiWim van der Valk
- ModelValkkruiser Super Falcon 45 Valkkruiser
- Durumçok iyi durumda
- Su çekimi1,15 m
- Köprü altı geçiş yüksekliği3,80 m
- MalzemeÇelik
- Deplasman21.000 kg
- Gövde rengibeyaz
- Kabin sayısı3 kabinler
- Yatak sayısı3 bağlama yerleri
- Tuvalet1 tuvalet
- Showers1 duş
- Temiz su tankı1.000 l Su
- Pis su tankı200 l Atık su
- TahrikŞaft tahriki D-Drive
- MotorVolvo Penta
- Motor gücü2 x 200 hp / 147 kW
- Yakıt1.000 l Diesel
- Motor üretim yılı1993
- Seyir hızı14 km/h
- Azami hız18 km/h
Daha fazla ayrıntıya mı ihtiyacınız var?
Konum
Hollanda » Noord-Holland » Amsterdam
Bağlama yeri var
Notlar
1993 Wim van der Valk Valkkruiser Super Falcon 45 Valkkruiser, EUR 199.000,-
Bu, metnin orijinal dildeki halidir.
Üzgünüz, bu metin için otomatik çeviri özelliği mevcut değildir.
(en fazla 2000 karakter)
Bir saniye lütfen, metin çevriliyor.
Üzgünüz, metin otomatik olarak çevrilemedi.
Bu metin otomatik olarak çevrilmiştir.
Ekipman
- Elektrikli ocak
- Cam seramik ocak
- Extractor hood
- Mikrodalga
- Fırın
- Evye
- Buzdolabı
- Dondurucu
- Seyir bilgisayarı
- GPS
- Pusula
- Bulaşık makinesi
- Derinlik ölçer
- Hız göstergesi
- Kara elektriği bağlantısı
- Akü
- İnvertör
- Akü şarj cihazı
- Seyir fenerleri
- Baş itici
- Çapa
- Baş demir ırgatı
- Isıtma
- Çamaşır kurutma makinesi
- Çamaşır makinesi
- Elektrikli tuvalet
- Sıcak su sistemi
- TV
- Entegre yüzme platformu
- Mataforalar
- Tik güverte
- Güverte yıkama sistemi
- Sprey tentesi
- Kokpit brandası
Hizmetler
’dan başlayan yat sigortası
Buradan ücretsiz fiyat teklifi alınYachtexpertise
Yacht and Boat surveysTekne nakliyesi için fiyat teklifi isteyin
Tekne nakliyeniz için uygun fiyat teklifleri alın
Algera Maritiem'dan diğer ilanlar

Motoryat
Vedette OK 8.20 Cabrio

Motoryat
Euroship Euro Kotter 950
- Algera Maritiem'dan tüm ilanlar
- Wim van der Valk motorlu tekneler













































































































































