Van Seinen 800 model Marine 200 uur en zeer interessante prijs!
Stalen sloepen hebben het voordeel dat je geen wiebel boot hebt en dat het heerlijk kleine bochtjes kan maken en zo veilig in smalle sloten of grachten kunt varen. Deze boot geeft een geweldig veilige stoere vaar ervaring.
De vletpunt zal alle golven niet merkbaar breken en zijn spits achtersteven zorgt voor snelheid omdat het schip sneller het water loslaat. Dit model van Van Seinen is pas nieuw ingetimmerd en heeft een extra zonnedeck en dus ook slaapplaatsen. De Van Seinen heeft een gemakkelijke instap en het schip geeft een zeer stabiele indruk en schommelt haast niet. De gangborden lijken breed genoeg om rond het schip te kunnen lopen.
Meerdere mooie brede banken met extra opbergruimtes zijn strak en praktisch ingebouwd. Het schip is van binnen geheel van mahonie en teak afgetimmerd. Mooie ronde hoeken en alles strak afsluitend.
Zeer krachtige motor en boegschroef. Schone krachtige motor lijkt wel nieuw met z'n 200 uur op de teller en is zeer professioneel geïsoleerd en stil.
De motor is rondom zeer goed benaderbaar en gemakkelijk een service beurt te geven. Het wierfilter is gemakkelijk te bereiken.
De kussens zijn ook nieuw en zijn eigenlijk nooit gebruikt en de gehele tent zowel de voorkap buiskap zijn keurig verzorgt. De ramen, het foom is bijna nieuw. Binnen zijn de ramen afdekbaar met extra canvas afdek ramen.
Alles is schoon fris en glimt zeer goed en is keurig onderhouden. De stuurstand heeft een goede stand met nieuw groot Chrome en houten stuur en je kunt goed over het schip heen kijken. Het dasboard is mooi en duidelijk met grote toerenteller, urenteller en voltmeter en olie alarm en boegschroef joystick Chrome gashendel en de console heeft Chrome bekerhouders. Alles is geplaatst door de firma Drinkwaard.
De bilge is droog en schoon. De ruimtes om te bewegen en te lopen zijn heerlijk ruim. De banken zijn breed en je kunt er goed op liggen. De tent is snel te verwijderen. De boot heeft een mooie en nette bijna nieuwe kabelaring.
Het gehele schip heeft RVS beslag kikkers, vlaggenstok houder etc. Het elektra systeem is netjes geïnstalleerd en het dasboard is opklapbaar zodat er snel overzicht is.
De boot is pas geschilderd en heeft geen beschadigingen.
Zou u een proefvaart wensen belt u mij gerust uw jachtmakelaar van White Whale Yachtbrokers Pieter Pepping 0653345219 of mail #########@wwy.nl
- 60
- 13
- Paylaş
İkinci el tekne, Sloep
Sloep Van Seinen ( 200 Uur) Marine 800
- Uzunluk x Genişlik8,00 m x 2,65 m
- Motor gücü42 hp
- Yapım yılı2004
- İlan türüİkinci el tekne
- Tekne adıSloep Van Seinen ( 200 Uur) Mari
- ModelSloep Van Seinen ( 200 Uur) Marine 800
- Su çekimi0,75 m
- MalzemeÇelik
- Deplasman2.500 kg
- Dümen sistemiWheel steering
- Gövde rengi[mavi]
- MotorMitsubishi sl42
- Motor gücü1 x 42 hp / 31 kW
- Motor saati200 h
Daha fazla ayrıntıya mı ihtiyacınız var?
Konum
Hollanda » Amsterdam
Notlar
2004 Sloep Van Seinen ( 200 Uur) Marine 800, EUR 28.500,-
Bu, metnin orijinal dildeki halidir.
Üzgünüz, bu metin için otomatik çeviri özelliği mevcut değildir.
(en fazla 2000 karakter)
Bir saniye lütfen, metin çevriliyor.
Üzgünüz, metin otomatik olarak çevrilemedi.
Bu metin otomatik olarak çevrilmiştir.
Ekipman
- Akü
- Sintine pompası
- Baş itici
- Kokpit masası
- Fire extinguisher
- Buzdolabı
Hizmetler
’dan başlayan yat sigortası
Buradan ücretsiz fiyat teklifi alınYachtexpertise
Yacht and Boat surveysTekne nakliyesi için fiyat teklifi isteyin
Tekne nakliyeniz için uygun fiyat teklifleri alın
White Whale Vinkeveen'dan diğer ilanlar

Sloep
Tendersloep 7.80

Sloep
Autoboot

Klasik Motoryat, Sloep
De Vries Lentsch 800
- White Whale Yachtbrokers'dan tüm ilanlar



























































































