In zeer goede staat verkerende Valkvlet 11.90 AK, van 1e eigenaar! Dit was zijn 2e Valkvlet, dus we kunnen hier spreken van een echte fan en liefhebber van de Valkvlet. Wij snappen dat wel. Maar, na 50 jaar varen en vooral genieten van hun Valkvletten gaan de jaren bij de eigenaren tellen. Bij de Valkvlet niet, die gaat ons allemaal overleven! De eigenaren hebben hun mooie "Barkarole" aan ons toevertrouwd vanwege onze ervaringen met deze schepen en vanwege onze passie met Valkvletten. Wij zijn er weer blij mee en zullen onze best doen een geschikte nieuwe eigenaar te vinden die "Barkarole'" nog lang zal koesteren.
Genoeg proza, over naar wat harde cijfers en gegevens. Deze valkvlet 11.90 AK heeft een zeer fijne indeling met veel leefruimte, zowel binnen als buiten. Op het riante achterdek is het goed toeven bij mooi weer en bij iets minder weer kan er binnen ook comfortabel gestuurd worden. Het schip beschikt over een ruime achterkajuit met vrijstaand bed! Dat kom je zelden tegen in Valkvletten. Voorin een ruime extra hut met V-Kooien, ook van een royaal formaat. Een zeer bruikbare natte cel met doucheruimte en de keuken domineren het midden-voor schip. De salon met stuurstand is voorzien van 2 practische zij-schuifdeuren en een opgang naar het achterdek. Gewoon een heerlijk schip.
De techniek is net als de rest van het schip super onderhouden, altijd door dezelfde technicus die veel Valkvlets nog steeds onderhoud. Verwacht geen moderne navigatie apparatuur o.i.d., dat is in de taal van de eigenaar - 'Fehlanzeige'. Of te wel, is er niet. Ja, een autopilot en boegschroef en dat voldoet al jaren.
Is er niets, maar dan niets op het schip aan te merken. Ja wel, het is tenslotte geen nieuwe Valkvlet. Voor het mooie, voor de perfectionist, moeten de lijfhoutjes en de railingen nieuw gelakt worden. Kunnen wij regelen. U bent tenslotte bij Terherne-Nautic BV.
Bent u nieuwsgierig geworden naar deze Valkvlet 11.90 AK, maak dan een afspraak met ons verkoopteam.
- 134
- 7
- Paylaş
İkinci el tekne, Motoryat
P. Valk Valkvlet 11.90 AK
- Uzunluk x Genişlik11,90 m x 3,80 m
- Motor gücü136 hp
- YakıtDiesel
- Yapım yılı1999
- İlan türüİkinci el tekne
- Tekne adıBarkarole
- ÜreticiP. Valk Yachts
- ModelValkvlet 11.90 AK
- CE işaretiC - Kıyı suları
- Su çekimi1,05 m
- Köprü altı geçiş yüksekliği2,50 m
- MalzemeÇelik
- Gövde tipiDeplasman
- Deplasman14.000 kg
- Gövde rengi[mavi]
- Ayakta durma yüksekliği195 cm
- Kabin sayısı2 kabinler
- Yatak sayısı4 bağlama yerleri
- Tuvalet1 tuvalet
- Showers1 duş
- Temiz su tankı750 l Su
- Pis su tankı40 l Atık su
- MotorFord Mermaid
- Motor gücü1 x 136 hp / 100 kW
- Yakıt840 l Diesel
- Azami hız8 düğümler
Daha fazla ayrıntıya mı ihtiyacınız var?
Konum
Hollanda » Jachtbemiddeling Terherne - Nautic
Notlar
1999 P. Valk Valkvlet 11.90 AK, EUR 164.000,-
Bu, metnin orijinal dildeki halidir.
Bir saniye lütfen, metin çevriliyor.
Üzgünüz, metin otomatik olarak çevrilemedi.
Bu metin otomatik olarak çevrilmiştir.
Ekipman
- Çapa
- Otopilot
- Akü
- Akü şarj cihazı
- Sintine pompası
- Bimini Tente
- Sıcak su sistemi
- Baş itici
- Pusula
- Fire extinguisher
- Buzdolabı
- Isıtma
- İnvertör
- Kara elektriği bağlantısı
- Evye
- Hız göstergesi
- Yüzme merdiveni
- Tik güverte
- TV
- VHF telsiz
- Sıcak su sistemi
- Basınçlı su sistemi
Hizmetler
’dan başlayan yat sigortası
Buradan ücretsiz fiyat teklifi alınYachtexpertise
Yacht and Boat surveysTekne nakliyesi için fiyat teklifi isteyin
Tekne nakliyeniz için uygun fiyat teklifleri alın
Jachtbemiddeling Terherne-Nautic'dan diğer ilanlar

Motoryat
P. Valk Valkvlet 13.10 OK

Motoryat
Aquanaut Drifter 11.50 AK

Motoryat
Prins Homeship 1350

Motoryat
Pedro 35 Skiron
- Jachtbemiddeling Terherne-Nautic'dan tüm ilanlar
- P. Valk motorlu tekneler























































































